prodajem golf 2,dizel

prodajem golf 2,dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prodajem golf 2,1.6dizel, 1987god, TEK registrovan,nove table, 5vrata,siber, cd player sony,pioneer zvucnici, sve 4 NOVE zimske SAVINE s3 gume, EXTRA STANJE!!! cijena 4200KM..

aba2bde6.jpg

56e5c90d.jpg

9a226093.jpg
 
Član
zaboravih napisati auto je preslo 260 000km.. auto nije habano forsirano itd.. prije mene nekoliko godina ga vozao jedan fin stariji cika doktor koji je nazalost pao u postelju i nemoze nazalost ni hodati a kamo li auto voziti, kod mene je druga registracija, auto je na rodjaku i on ga je prvi kupio ali zbog posla i sluzbenog auta ovo nije ni vozao pa ga ja vozim i naravno prodajem.. cijena 4200KM fix..
 
Član
oh pobogu auto staro 23 godine cijena 4100:icon_sad::icon_sad:


sorry na offu, al stvarno:icon_eek:

hoce li mi neko objasniti zbog cega je takva cijena
 
Član
dobro, necu da kvarim covjeku oglas, naprotiv volio bi da proda za duple pare. al samo me interesovalo zbog cega tako visoka cijena.

sve u svemu sretno
 
Član
hehehe, takva cijena na trzistu takav mentalitet kod nas bosanaca i ta je cijena:D.. samo kod nas moze biti golf star preko 20 godina 4 milje i nesto ali jbg,auto je od rodjaka ali ja imam puno pravo sta radit s njim i cijena je takva.. u auto netreba marke uloziti,sve novo na autu, malo gdje se buraz moze kupiti auto na kojem su i nove gume,i cd player i zvucnici i servis, a jos plus ovaj je cetvora vrata,siber itd itd sve pise gore kad sam pisao oglas.. EXTRA STANJE, pali vozi..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top