Prodaja Toyota Celica 2.0 GTi

Prodaja Toyota Celica 2.0 GTi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Teska srca javljam rodbini, prijateljima i komšijama, da je moja draga Celica na prodaju.

Toyota Celica 2.0 GTi 115 kw(156 KS), klima, ABS, servo, el. stakla, el. retrovizori,volan podesiv...

Trazena cijena je 6500 KM, koja je možda nekome visoka za ova teška vremena, ali kada se uzme u obzir u kakvom je stanju auto i šta je sve promjenjeno u zadnje vrijeme onda je cijena krajnje korektna.
Naravno da mi je u interesu, prije svega iz ljubavi prema ovom automobilu da ga uzme neko ko to voli, ali zaista voli.
Auto me služi besprijekorno, redovno je servisiran, u ostalom nije žena može da se proba.

Razlog prodaje je kupovina druge Toyote, ali ovaj put sa turbo motorom, možda Supra, ili nova Celica.
Keš bi bio najbolja opcija, ali znam da ga danas niko nema , pa bi mogla zamjena ali samo za neki porodičan automobil, koji bi vozio stari.

Evo i nekih zamjenjenih stvari u posljednjih godinu dana da ne bi bilo previše šuplje:

Zamjenjeni svi remenovi i spaneri, vodena pumpa, nov set lamele(original Toyota), nova sva 4 amortizera i opruge(original),denso iridium svjećice, novi kablovi od svjećica,razvodna kapa i finger, diskovi brembo i disk pločice x 4, sva ulja tek zamjenjena, svi filteri, nove alu felge sa modela st 205, novi original momo volan,mala potrošnja u odnosu na snagu motora, ne troši ulje, bez korozije, tek registrovan... Motor ODLIČAN!!!

Za sva pitanja i savjete sam tu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top