Procjena i savjet u vezi Golfa2 AFN

Procjena i savjet u vezi Golfa2 AFN

Član
Ne izgleda lose, treba ga srediti, ali mislim da se ovo uzima za 2.500KM sto je jeftino, ipak ima extra unutrasnjost
 
Član
Tesko da bi ga dao za 2500 ja mislim , zavisi ako nema registracije , a i daleko mi je bas , oa da vidim malo , kakvi su utisci , jest unutranjost dobra , ali ovo od puhanja nije leglo i nije od cetvorke , sjedista su na krivo legla i tako te sitnice , ima radje na ovom golfu , ali ima ekstra osnovu ,
Tako da vidim zna li ga neko iz prve ruke , odavno se prodaje pa mi cudno ;)
 
Član
Znam ga licno, ofarban je prije 2 mjeseca, spolja je hajd ok, unutra ima malo falinki, bila je u njemu korado tabla, sad je opet od dvojke, sad ne znam koliko je to utegnuto. Ispravka, sad je od cetvorke unutra tabla.
 
Član
Znam ga licno, ofarban je prije 2 mjeseca, spolja je hajd ok, unutra ima malo falinki, bila je u njemu korado tabla, sad je opet od dvojke, sad ne znam koliko je to utegnuto. Ispravka, sad je od cetvorke unutra tabla.

Ofarban je on davno , znam da se vuce na piku vise od pola godine , nesto m ufali sigurno , cim se nije prdoao do sada , nije to to izgleda ,
 
Član
Puno raja trazi realno za ova auta cuj 3.000, sta sve mozes uzeti za 3.000 do 4.000 odnosno dosta mlada auta.

To je moje misljenje bar, i ova mi dvica i nije nesto unutrasnjost mi se ne svida

To jest , ali ovo je meni skroz drugo , licno meni : ovaj motor u ovom auto ide ekstra , nema nekog odrzavnja velikog , a auto u priliku dobro ,
Sta ce meni neka Astra , Golf4 benzinac ili clio , nemam od toga nista , niti ce meni to ikad to biti :D
 
Član
Ja bi ovog plavog prije uzeo dobro izgleda ako je motor dobar i papiri uredni auto sigurno vrijedi tih para mada mislim da se sigurno moze jos koja stoja dole spustiti
 
Član
Iskreno da ti kazem dok ne sjedes u ovog plavog i ne pogledas sve kako treba mozda se i predomislis,vidjao sam ga par puta u gradu jedno su slike a drugo je kad dodjes i vidis auto sjednes..Normalno svi ce govoriti dee tog plavog zato sto je eto usminkan.Od kolege ovog naseg sa foruma licno ga ne znam niti sam vidio golfa ali predlozio bi ti prije njega nek ovog plavog..ett pa ti vidi all da mozes oba uzeti sutra da sjedes da probas i sve provjeris uzeo bi bijelog ovog..:)
 
Top