Probudilo se dijete u meni

Probudilo se dijete u meni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Et dzaba kad smo svi jos djeca :D Neki dan naletih na ovaj auto na daljinski i jednostavno se nisam smirio dok ga nisam kupio :D

Baterije na punjenje, LCD na daljinskom i ide opasno brzo... Velicija 1:10

[attachment=2343]
[attachment=2344]
[attachment=2345]
[attachment=2346]
[attachment=2347]
 
Član
Nije nije ovo mi je najdrazi forum jedino na njemu sve normala i mozes dobiti odgovor na sve svi su ti spremni pomoci niko ne gleda koliko ti je godina jel tvoje auto il od babe i jos puno toga .... Najvolim ga :D :D
 
Član
Nije moje, to je samo na avataru ali ako Bog da to je nase sljedece auto (moje i od starog)! A sad je obicna dvojka (najbolja za TAXI DRIVER-a)! hbg bit ce auta
 
Legend
HEhe nisi jedini ja prosle godine kupio sebi Subaru imprezu plava, nemam je cime poslikat, ima domet nekih 60tak metara, a djevojka kupila sebi mercedesa cabria, i ono farovi se pale cim krene, i malo je veci od subarua pa u pocetku je bio brzi, ali sam nesto ja cacko pa sad ide brze moj. Velika zabava su ovi autici.
 
Legend
Anais je napisao(la):
Et dzaba kad smo svi jos djeca :D Neki dan naletih na ovaj auto na daljinski i jednostavno se nisam smirio dok ga nisam kupio :D

Baterije na punjenje, LCD na daljinskom i ide opasno brzo... Velicija 1:10

nisi drug jedini,imam ja kolekciju da umres +bburago :D:D:D:D
 
Član
joj kad smo vec kod ovoga ja otisu u jedan store i nadjem monster truck na daljinski domet 500m i max speed 30 mph i kupim ga oko 150 $$ platim ali je lud samo dok poslikam stavicemo slike...
a neki dan kupim isto avion na daljinski sa pravim motorom i sipam u njega kerozin da ide to mi je jos bolje od monster trucka... malo da se zezamo
 
Član
hehehehheheh imao sam i ja lamorghinija koji furo 31 km/h,a ostala mi je jos formula kojoj su gume pokidane:-(
 
Legend
Znas sta ce biti problem, cesto se mjesaju frekvencije, pa tako ja kad stisnem gas, neciji bolid bi mogo zavrsit u Miljacki :)
 
Legend
Mislim da je kod mene 80 ali pogledacu. To da fataju druge znam 100% jer ima moja djevojka Mercedesa SLR i Hummera brat njen :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top