Probne tablice?

Probne tablice?

Član
Mogu li dobiti ikakav savjet kako izvaditi probne tablice,koliko maximalno mogu da vrijede i naravno koliko kostaju,ako moze ukratko cijeli proces....Hvala unaprijed
 
BHT Ovisnik
Pa odes u osiguranje i sve ce ti reci,i to zavisi vjerovatno od opcine do opcine,mislim da su za 3 dana bile oko 30km, 15 dana 90km ako me sjecanje sluzi, dalje neznam.
 
Član
Ma rijesio sam neku zamijenu za svoje auto,tome autu su istekle table ali jos nije odjavljeno i nisu table vracene,kako se auto nalazi u Livnu tesko mi ga je dotrati do Uskoplja a ne bih se ni peglao sa tim,nisam u stanju odma da auto registrujem,dakle potrebno mi je nekih 15 dana lufta dok registriram,a u ostalom potrebno mi je i za posla,stoga najbolje rijesenje bi mi bilo probne tablice maximum 15 dana,ali kako nemam iskustva sa tim pitam ovdije
 
Član
Dzeni da to nije puno para, nema covjek nikakvih ovjera osim saobracajne?

nema to veze sa saobraćajnom, ti uzimaš osiguranje i uplata za registraciju i ugovor na koga idu probe.
stalno ja to vadim i to je ta cijena :) sad vjerovatno se razlikuje kanton do kantona al tu je to u 10-tak KM
 
Član
I ja sam prije 1.5 god vadio probe na 3 dana i sve me izaslo 79KM, sa prepisom, u Cazinu (2.0-110Kw motor).
 
Top