Problemi u PS-u

Problemi u PS-u

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo u zadnje vrijeme su mi poceli pojavljivati neki razni problemi sa CS2, kao prvo lasso tool ne moze da obiljezi nista spicasto znaci uvijek je zaobljeno, kao drugo smudge tool je previse soft i kada postavim hardness na 100% nista se ne mijenja, ima jos nekih nebitnih stvari ali ova dva toola su fakat potrebna.Ako se nekome ovo dogadjalo nek se javi hvala unaprijed:icon_exclaim:
 
Član
za smudge ti je mozda ako si mijenjao ono brush oblik da ti se promijenilo i na smudge i onda ne zahvata onaj dio sto hoces da smudge zbog tog oblika..samo trebash ono reset brushes..bar je kod mene tako..za lasso nisam najbolje razumio o cemu je rijec..
 
Deyo je napisao(la):
Drži Ctrl+Alt+Shift kad otvaraš PS da ti se sve resetuje, vjerovatno da će riješiti problem, ali će i odbaciti neka tvoja "dobra" podešavanja. Probaj...

uspjelo sad normalno radi, hvala puno druze...
 
Super Moderator
Deyo je napisao(la):
Drži Ctrl+Alt+Shift kad otvaraš PS da ti se sve resetuje, vjerovatno da će riješiti problem, ali će i odbaciti neka tvoja "dobra" podešavanja. Probaj...

i ja ti se zazvaljujem druze i meni je trebo reset ps-a :icon_biggrin:
 
Član
Deyo je napisao(la):
Drži Ctrl+Alt+Shift kad otvaraš PS da ti se sve resetuje, vjerovatno da će riješiti problem, ali će i odbaciti neka tvoja "dobra" podešavanja. Probaj...

:D e ovo nisam znao hvala za savjet ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top