problemcic

problemcic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo i mene da zadesi neki belaj, neko vrijeme vec sa autom ni izlazim iz gradskih guzvi al danas krenem preko strasnog auto puta prema mostaru pritisnem gas do poda ide normala kazaljkaprebacim u cetvrtu i na nekih cca 3000 obrtaja kazaljka stoji brzinomjer zaglavio na 100km/h neobracajuci paznju nakazaljke prebacimu petu i isto dodje do 3000 i stane tako da max brzina bude 140. E sad me zanima jel to kod svih cetvorkica jer nesto se nesjecam da mi jetako prije bilo mogla je do 169 lijepo da se popne kazaljka, ako ko zna jel to neki velik pr. jer sam prije nekolikoiz zezancijeugradio blow off ventilic jesul mogli sta zajebat, al i da su zeznuli nebi mogao nikako jerdo digne brzinu za dizlo normalno ko i svi, ako ko stazna nek pise
 
Član
sema911 je napisao(la):
evo i mene da zadesi neki belaj, neko vrijeme vec sa autom ni izlazim iz gradskih guzvi al danas krenem preko strasnog auto puta prema mostaru pritisnem gas do poda ide normala kazaljkaprebacim u cetvrtu i na nekih cca 3000 obrtaja kazaljka stoji brzinomjer zaglavio na 100km/h neobracajuci paznju nakazaljke prebacimu petu i isto dodje do 3000 i stane tako da max brzina bude 140. E sad me zanima jel to kod svih cetvorkica jer nesto se nesjecam da mi jetako prije bilo mogla je do 169 lijepo da se popne kazaljka, ako ko zna jel to neki velik pr. jer sam prije nekolikoiz zezancijeugradio blow off ventilic jesul mogli sta zajebat, al i da su zeznuli nebi mogao nikako jerdo digne brzinu za dizlo normalno ko i svi, ako ko stazna nek pise

rjesijo sam taj problem dvojci sa bhtuninga derbi i jos jednom kvar ti je u turbini treba je skinut i ocistit, i usisnu granu i nastelovat je garant ti prepunjava i zakuca na 3000 i stane to jest izgubis snagu
cijena usluge ciscenja turbine ti je kod mene 100km a ako se cisti i usisna sve ti je 150km
ako si zainteresiran javi se na 061 271 021
zerr pozzz
 
Član
sory sto nisam napisao to tip motroica TDi je strasni vw, al brate trzne pravo ide normalnoauto i onda stanena 3000 ko da je zid pred njim koga god pitas stabimoglo bit svi daju drugi odgovor te neki osighurac, panisi ti to pritisno gas, omas neki prekidac, zajebali ti prilikom ugradnje ventila, sipas lose gorivo za sat vremena bas isprepadaju covjeka al havala kolegi zerr cucemo se ubrzo.


neznam sta bi je bez vas hvala na pomoci
 
Član
zerr ti je inace mehanicar i radi covjek u servisu jednom. tako da covjek zna ono sta prica. nije jedan od onih koji su "internet mehanicari"... ;)
 
Član
Vozi Zerru, ljudi ce odraditi to super. Meni je to isto bilo, ocistili turbinu i sada leti:icon_biggrin: Pozz i sretno!
 
Član
dolazijo sema sinoc skidali mu turbinu i usisnu sve mu je zavrseno valjda ce javit jel mu ok
bila mu je cista katastrofa zacepljen do maksimuma
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top