Problem

Problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tek sam poceo raditi u PS.Na nekom linku sam procitao da kad hocu promijeniti felge nadjem auto u slicnom polozaju i s njega uzmem felge tako sam i radio i nikako ne mogu da ih uklopim ruzno ispadne.Postoji li neki drugi nacin??hvala
 
Legend
koristi transformation tool,na njemu imas dosta alata koji ce ti pomoci da upasujes felgu...
aktiviras ga tako sto ides ctrl-t...
 
Član
Nexus je napisao(la):
koristi transformation tool,na njemu imas dosta alata koji ce ti pomoci da upasujes felgu...
aktiviras ga tako sto ides ctrl-t...

e hvala sad sam skontao,ali imam jos jedan problem kad zatamnim stakla kod nekih auta neki djelovi nece da se zatamne nego ostane kao od sunca ono nesto sareno kako to rijesiti????
 
ima vise nacina da zatamnis...
obiljezis staklo i ides image/adjustment/brightnes
zatim mozes image/adjustment/hue saturation
ili pak ides na layer/duplicate layer(kad to uradis onda) onda uzmes brush i izaberes crnu boju i predjes preko stakla,zatamni ih maximalno i onda stimas tamo gdje ti je spisak layera opacity i fill ;)

et probaj jedan mora upalit...
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ima vise nacina da zatamnis...
obiljezis staklo i ides image/adjustment/brightnes
zatim mozes image/adjustment/hue saturation
ili pak ides na layer/duplicate layer(kad to uradis onda) onda uzmes brush i izaberes crnu boju i predjes preko stakla,zatamni ih maximalno i onda stimas tamo gdje ti je spisak layera opacity i fill ;)

et probaj jedan mora upalit...

pokusat cu hvala
 
Član
ej raja... evo i ja sam poceo malo radit..ako moze neki tutorial.,,nedavno sam gledao tutorial i sve na nasem jeziku..al ne mogu sad da ga nadjem..bilo kakva pomoc dobro dosla
 
Član
Taaky je napisao(la):
ej raja... evo i ja sam poceo malo radit..ako moze neki tutorial.,,nedavno sam gledao tutorial i sve na nasem jeziku..al ne mogu sad da ga nadjem..bilo kakva pomoc dobro dosla

http://free-kr.t-com.hr/dejan/

klikni na tutoriali i pojavit ce ti se linkovi svakog tutoriala pojedinacno, izaberes koji zelis, kliknes na njega i bum>tutorial :D
 
imam i ja jedno pitanje, da ne bi bezze otvarao novu temu. Nemam u photoshopu cs 3 poligonal lasso tool. Moram li traziti noviju verziju ili?
hvala unaprijed na odgovoru...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top