Problem

Problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ljudi uzeo sam vufer i pojacalo ....Vufer jacine 700w a pojacalo 1000w....posto imam kenwoodov kastofon imam problem....nemam nazad ulaz za cinc.....E da li neko moze to uraditi da mi spoji dao bi mu ja i kablove ako nije problem....
 
e imas problemcic

posto nemas na HU chinch izlaze trebas naci pojacalo koje moze ima jaki audio ulaz. takva su bila starija pojacala, mada od novijih rijetko koje da to ima. znam da sam vidio neko sony-evo nove proizvodnje sa jakim ulazima odnosno da mozes one izlaze sa HU direkt spojit na pojacalo

ako nemas takvo pojacalo i pokusas na direktne izlaze s HU namontirat chinch-eve i spojit na chinch ulaze na pojacalo = pojacalo ce izgoriti
 
Član
ovo pojacalo ne mozes upaliti dok dobro ne spojis jedino da bas plus i minus zafrkas....objasnila su mi dva momka kako bi to moglo da se uradi ali zelim da cujem vase misljenje prvenstveno od igija pa od ostale raje
 
Član
nista jarane ja sam tako spalio sve kupi HU sa izlazima za cinceve jos nesto pojacalo ako je rms 1000 W mada mislim da nije nebi smio skroz pojacati kad spojis spalices zvucnik bolja opcija bi bila da je zvucnik 1000 w a pojacalo 700w onda ti nebi nista smetalo ali opet kazem nespajaj direktne izlaze iz HU na cincheve u pojacalu sve ce ti pogorit. Najlakse ti je zamijeni HU i miran
 
Legend
ne moras imati CHINCH da bi spojio pojacalo,ja sam imao blaupunkt cd radio bez chinch-a , i nasao shemu njegovu........na shemi imas obiljezene 2 zice koje salju lijevi i desni kanal zvuka na pojacalo........eh kad vidis gdje treba da stavis zice......onda uzmi chinch kabal,precvikaj jedan kraj i spoji 2 zice,a drugi kraj sa chinchevima normalno u pojacalo.......

evo ako sam te zbunio daj marku radia i oznaku pa da vidim shemu , da to bolje pojasnim.........
 
Član
enesss je napisao(la):
ne moras imati CHINCH da bi spojio pojacalo,ja sam imao blaupunkt cd radio bez chinch-a , i nasao shemu njegovu........na shemi imas obiljezene 2 zice koje salju lijevi i desni kanal zvuka na pojacalo........eh kad vidis gdje treba da stavis zice......onda uzmi chinch kabal,precvikaj jedan kraj i spoji 2 zice,a drugi kraj sa chinchevima normalno u pojacalo.......

evo ako sam te zbunio daj marku radia i oznaku pa da vidim shemu , da to bolje pojasnim.........

ovako mi je i receno da mogu uraditi...i tako jednom davno kada sam pitao u servisu koji je zastupnik za kenwood rekao mi je isto sto i ti...e valja to izvesti sada...
 
Legend
pa da...isti ti je stos,eto samo sto je chinch uveden radi jednostvnosti,a prije si morao original kabal od radia za pojacalo......samo fino uzmi male stopice pa na kablove od chincha.....onda ih samo ustekas u radio...nema komplikacija tu ;) samo laganini
 
Legend
ah da....i nemoj zaboraviti povuci kabal za remote.....to isto imas u shemi.....signal za paljenje i gasenje pojacala kad palis/gasis radio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top