problem

problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam polo 1.3 benzin 1984 godiste.Gasi se na leru a takodje se gasi u voznji prilikom pritiska kvacila.Pogotovo kada prebacujem iz veceg stepena prijenosa u manji.Problem je nastao nakon sto sam prije nekih petnestak dana brzo uletio u jednu rupu na cesti i od tada se poceo tako gasit.
Za ovih petnest dana nakon sto sam ga odvukao kod mehanicara pokusali smo gotovo sve.Cak mu je uradjen remont motora.Stavljen je drugi karburator jer je mehanicar mislio da je sigurno do karburatora,promijenjeni su svi filteri i jos dosta nekih stvari smo pokusali ali nista.
Nije neko auto ali mi je stvarno potrebno zbog posla pa eto ako neko moze pomoci.
 
Početnik
Ako si sve to probao,onda locisti ler diznu, ocisti dovod goriva, ocisti rezervoar i ako ima sitku na plovku,prekontrolisi paljenje,platinska..uglavnom, sve ti se svodi na to da probavas jedno po jedno,stavi,probaj,skini i tako redom...i predstavi se,takva su pravila foruma.. ;)
 
Član
Sve to smo pokusali osim ciscenja samog rezervoara.
Nego da pitam sta mislite da li je moguce da bude nesto do struje posto sam imao i ranije problema sa strujom.Dva puta mi se desavalo da moram mijenjati regler jer se nije punio akumulator.Ali tada je se palila lampica za akumulator.Ne znam mnogo o tome pa reko da pitam da li je uopste moguce da se gasi zbog struje.
 
Član
Ovako ja sam imao isti problem, ali je u pitanju Polo 1,4 97 godina. Kad prešaltam iz veće u manju brzinu, naglo padnu obrtaji, i nekad se ugasi, naroćito ako idem malo brže... Otišao sam na Dobrinju kod pizzerije Dino ima servis i čovjek mi za pet minuta riješio problem. Očistio sondu na usisu i auto radi ko mina..sad neznam kakva je situacija kod tebe...

P.S. Ko ti je mijenjao karbaš?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top