problem - ventilacija - PUNTO MK2

problem - ventilacija - PUNTO MK2

Član
imam problem sa ventilacijom u svom puntu...naime ne mogu da prebacim "puhanje" na bocne prozore i stalno mi magle (ide zima).....kao da su pukle ili spale ili sta vec te sajlice ili polugice

skino sam cijelu centralnu konzolu ali nista opet ne vidim tj ne mogu da dodjem do tih sranja


jeli imo neko isti problem, kako da dodjem do tih polugica?
 
Neumanjujući vrijednost ovog foruma, mislim da ćeš za dotično pitanje najbolji odgovor dobit ovdje

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?act=idx
 
N

nenad

Ja sam imao isti problem, nisu spale vec je onaj krug za prebacivanje nekako preskocio i nije moglo da se prebaci dalje od srednjeg polozaja, tj nisam mogao prebaciti da puse u sajbu. Sve sam rasklopio, ali nisam mogao doci do sajlica (na koje sam prvo susmnjao) i na kraju kad sam skonto sta je, na "silu" sam okreno jedan krug dok nije uklopilo kako treba, oznaka da odgovara polozaju puhanja.

Nemoj previse jako ali probaj da li mozes nekako okrenuti preko granicnika, da uklopi kako treba.

Primitivan nacin, ali kod mene je uspjelo, bez ikakvih ostecenja :)
 
nenad je napisao(la):
Ja sam imao isti problem, nisu spale vec je onaj krug za prebacivanje nekako preskocio i nije moglo da se prebaci dalje od srednjeg polozaja, tj nisam mogao prebaciti da puse u sajbu. Sve sam rasklopio, ali nisam mogao doci do sajlica (na koje sam prvo susmnjao) i na kraju kad sam skonto sta je, na "silu" sam okreno jedan krug dok nije uklopilo kako treba, oznaka da odgovara polozaju puhanja.

Nemoj previse jako ali probaj da li mozes nekako okrenuti preko granicnika, da uklopi kako treba.

Primitivan nacin, ali kod mene je uspjelo, bez ikakvih ostecenja :)



Potvrdjujem , isto je i kod mene bilo i na isti nacin sam rjesio. :icon_smile:
 
Član
sve sam rasklopio ali kao sto nenad rece nisam doso do sajlica.....


ne znam jesam li dobro skonto, da okrenem onaj krug gdje mjenjam pozicije gdje da duva

348gdpi.jpg
 
N

nenad

Upravo tako, meni je moglo do te srednje pozicije, ja sam okreno dok nije uklopilo do zadnje i sad normalno radi.
 
Top