problem tecdoc 2012

problem tecdoc 2012

Član
pomoć informatičari instalirao sam tecdoc 1q 2012 pokrenem ga ali mi izbaci error number 14 sta da radim zna li iko hvala....
 
Član
Neda mi se guglat sada.. ta greska bi trebala biti vezana za crack ili nevalja ili nisi dobro iskopirao isti. Jel win7 64bit kod tebe slucajno?
 
Član
Nije 64bit kod mene je win7 32bit drug ako ikako mozes pomozi ovo mi je treci tecdoc koji sam skino i nece da radi ne znam sta cu vise....pozdrav
 
Član
evo sada tecdoc radi kada trazim sam dio po broju ali ne radi mi opcija kada izaberem vozilo neda mi da idem na one opcije izbor sklopa po onim grupama ako iko zna da mi ovo rijesi bit cu zahvalan.....
 
Član
ma uredu je i u mene donekle drug kada trazim dio po kat. broju sve nade uredno sve radi ali kada trebam izabrati vozilo ja izaberem ali mi ne otvara nista od sklopova znas kako ide motor mjenjač karoserija itd imam te opcije ali nece da ih otvori....
 
Alija je napisao(la):
ma uredu je i u mene donekle drug kada trazim dio po kat. broju sve nade uredno sve radi ali kada trebam izabrati vozilo ja izaberem ali mi ne otvara nista od sklopova znas kako ide motor mjenjač karoserija itd imam te opcije ali nece da ih otvori....



ja imam isti problem i nisam ga rešio

jesi li ti uspeo
 
Član
Milojko1973 je napisao(la):
Alija je napisao(la):
ma uredu je i u mene donekle drug kada trazim dio po kat. broju sve nade uredno sve radi ali kada trebam izabrati vozilo ja izaberem ali mi ne otvara nista od sklopova znas kako ide motor mjenjač karoserija itd imam te opcije ali nece da ih otvori....



ja imam isti problem i nisam ga rešio

jesi li ti uspeo

Isti problem, samo nisam ga uspio instalirat na Win7 nego samo na WinXP.

Ostalo mi sve radi kako treba bez greske, samo nema znaci taj pregled komplet sistema pa da se odabere sta gdje ide.
 
Član
Ako je Win 7 u pitanju

Desni klik na tec doc--Properties--Compatibility--Run this program (tu izabares XP SP2 ili SP3 nisam siguran) i viknes OK

izadji iz programa i ponovo udji trebalo bi rijesiti problem

lp
 
Član
Mrva je napisao(la):
Ako je Win 7 u pitanju

Desni klik na tec doc--Properties--Compatibility--Run this program (tu izabares XP SP2 ili SP3 nisam siguran) i viknes OK

izadji iz programa i ponovo udji trebalo bi rijesiti problem

lp

To mi je poznato,ali nije ga htio nikako instalirati do kraja. Zaboravih reci da sam probavao na x64 win7 verziji, mozda na x32 moze?*
 
Član
Kod mene je x64 i radi perfektno.. Dosta sam po netu nasao problema vezana za x64 ali ja nikad nisam imao tako nesto.

Moj savjet svima je da uredno skidaju zakrpe za windows i nece imati kojekakvi problema sa aplikacijama. ;)
 
Top