Problem sa xenonima

Problem sa xenonima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedno pitanje naime zezaju me xenoni, u pitanju su xenon/halogen h4 6000k xenoni uzeo od deeza sa foruma.Kad upalim xenone lijevi radi a desni zatreperi i prekine...eh ja sam probavao svašta, al smao znam da mi balasti nisu isti tj, nisu iste firme i sa ovim jednim radi super čim dri stavim nešto nije oki????pomagajte...
 
Član
Ok drug al sad još jedna stvar...kad stavim taj drugi balast opet sam da radi on radi...znači smao neće zajedno nikako...to se sve dešava na kontaktu...čim upalim auto rade oba...kako to sad??
 

IGY

Član
slaba ti je struja, kad auto radi ima struju kako treba, kad je na kontaktu crpi struju iz akku a xenonima treba konstantan napon da bi radili kako treba inace se desava to sto se desava kod tebe
 
Član
struja je izmejerna 14.2 jeste punjenje,,,a aku je odličan 66ah probao sam nov isto se dešava i to vartin suhi...Takođe nekad neće ni kad je auto uapljeno da se upale xeneni desni prekida...
 
Član
Mah da je to riješio bih uzmem nov i ćao...al da li mu nešto smeta što balasti nisu isti tj nije ista firma...??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top