Problem sa wofferom !! POMOC

Problem sa wofferom !! POMOC

Pozdrav ljudi !

E ovako, spojio sam pojacalo i woff i sve je bilo OK do neki dan kad je poceo woff sam da radi znaci ja smanjim radio a cujem on da radi lagano znaci nesto ko neke smetnje il sta znam uglavnom upalim radio i smanjim woff opet radi i tako u toku pj cujem to .... dal to ima veze mozda sto sam cinceve provukao po sred auta a ne sa strane ?
Hvala unaprijed !
 
Član
Provjeri masu kakva je bar meni se to desavalo zbog lose mase ugl provjeri sve cinceve ne bi trebalo da je nesto ozbiljno..;)
 
D_cash je napisao(la):
Provjeri masu kakva je bar meni se to desavalo zbog lose mase ugl provjeri sve cinceve ne bi trebalo da je nesto ozbiljno..;)

opet se cuje :/ a cinceve sam sad prove sa dr strane i opet .... dal mozda ima veze sa pojacalom , jer na pojacalu ima nes " min max " i " freqvencia " dal mozda to treba podesiti ?
 
Član
Najcesce je do mase,gdje ti je spojena stopica od mase ispod nje oguli lak da nalegne na metal, ili je probaj premjestiti na drugo mjesto, moguce da ti i glavna masa koja dolazi na aku nije dobra,dosta stvari utice na to nekad se nadje rjesenje a desava se da sve moguce varijante probas i na kraju opet zuji :D

Ja sam rijesio sa ovom napravom ;) Kupi i ti nije skupo trebo bi rijesiti problem i s tim
http://www.pik.ba/artikal/455318/extreme-sound-izolator-filter/ ;)
 
aha jednom kad sam bio kod majstora on mi je reko da mi se akumulator bas ne puni najbolje sta ja znam valjda je idealno punjenje 14 a kod mene je bilo 13.5 ... a od m+pojacala masu sam stavio u gepek gdje je onajaj saraf od sigurnosnog pojasa...kad tek upalim auto onda mi se cuje il kad je ugaseno al npr kad vozim npr neko vr 5 min i upalim onda se ne cuje
:D
 
visa matematika :D ajd mozda kako je pocelo tako i prestane :p

premjestio sam masu i mal sam podesio nes na pojacalu pa se ne cuje sam nekad dode i to ono kad tek upalim i izmedju pjesemi a u toku pjesmi se ne cuje :D

ipak hvala svima :D
 
sony xplod . i jeste samo woff na pojacalu. woff je 12 " a pojacalo 300w nerazumijem se u to bas jel moguce sto je pojacalo slabo :D
 
Član
Nema veze zujenje sa snagom pojacala,masa,chinch kablovi, na pojedinim serijama pioneera kroz neko vrijeem samo od sebe to zujanje pocne nisam cuo da neko ima problema sa sony playerom da od njega potice to al ak je samo izmedju pjesama podnosljivo je to :D;)
 
činčevi ti ne valjaju ,i kod mene je taj problem ,100 posto činčevi
ti smanjis muziku a dalje woofer bruji ,zamjeni činčeve
 
Top