problem sa spustanjem golf 4

problem sa spustanjem golf 4

Član
nadam se da cu ovde naci konkretno resenje, posto niko nije imao konkretan odgovor na moj problem. vozim golf 4 tdi i kupio sam koni gewinde. kad sam spustio auto, na jedno 7 cm od zemlje, pocela je da mi struze poluosovina od balans stanglu. milsio sam da cu ovaj problem resiti tako cto cu da kupim stelujuce nosace balanas stangle, ali kad sam nih uzeo, problem jos veci, cese i kad mi je auto na visini od preko 10 cm. problem je u obliku balans stangle, razmisljao sam da je grejem i da je ispravim malo, ali kazu mi da ne radim to, da ne bi pukla. ako neko zna kako da resim ovaj problem, bio bi mu zahvalan.
 
Član
kolega nermin suljagic je imao isti problem na svojoj bori cini mi se, ako se dobro sjecam rjesenje je balans stanga sa audija, ali ne znam tacno koji model, nadam se da ce se javit suljagic, on je to dobro prostudirao:cool:
 
Član
bilo bi lepo kad bi se javio decko sa istim problemom, da vidim kako je on to resio.. a i ako nadjem resenje, msm da nije lako naci te balans stangle..
 
Član
nikolagti je napisao(la):
bilo bi lepo kad bi se javio decko sa istim problemom, da vidim kako je on to resio.. a i ako nadjem resenje, msm da nije lako naci te balans stangle..

Nisam siguran za cijenu ali znam da nije pretjerana cijena bila
 
Član
te balan stangle imas kupiti od raznih proizvodjaca... kad kupujes gewinde tamo imas u katalogu pod brojem 1 da za spustanje preko 4cm ti treba extra balans stangangla odnosno sa vecim lukom, broj 2 su jaci stabilizatori za spustanje preko 7cm... imao sam isti problem sa time na golfu4... samo sam ubrzo prodao auto pa nisam nista radio...
 
Član
oke..gledao sam na ebay te balans stangle, ali mi izgledale indenticno kao moje, pa sam se bojao da ne kupim istu, a skupe su poprilicno..oko 120e + postarina..
 
Član
Probaj u ovlastenom servisu, balans stanga od v6 je cak i jeftinija evo ti i kataloski broj za oridjidji

1J0 411 305 AD
 
Član
oke momci, juricu otpade, pa valjda cu naici na nesto..ja se samo plasim da ta balans stangla ne bude ista kao i moja..sad cu okaciti sliku da vidite kako to kod mene izgleda..


130720121049.jpg
 
Top