Problem sa postavljanjem stop svjetala

Problem sa postavljanjem stop svjetala

Član
Eh vako ljudi kupio sam sebi stop svjetla za pezoa 206 i problem je u tome sto raspon rupa za sijalice nije isti drugi problem ona ploca sa starih stopa na kojoj su sijalice ne odgovara na ove nove stope:icon_confused::icon_sad: a nisam uz nove stope dobio tu plocu za sijalice :icon_rolleyes: postoji li kakva mogucnost da se sijalice zavrnu u stopu jer imaju na rupama ureze one za grla ili neka druga mogucnost:icon_question: hvala unaprijed :icon_smile:


 
Član
koliko vidim sa slike tu ti trebaju grla koja se zakljucaju kad ih okrenes nesto kao kod bocnih zmigavaca. to ti je jedino rjesenje kod tih stopa mada se tu moze primjeniti i neka inovacija da bi se rijesio taj problem. probaj iskoristiti od nekog drugog auta grla. padaju mi na pamet i stope od auto prikolice i prednji zmigavci od golfa 2 jer oni u sebi imaju slicna grla. kad nadjes grla zice poskajas gdje koja ide i eto ti stopki. ili otidji na otpad i nadji taj dio sto ti fali sa grlima i onda samo nakaci zice. ima varijanti samo treba volje i zivaca
 
Član
pasa skini i ovaj drugi dio odvoji ga od plastike i vjerovatno imas grla koja ti trebaju odvojis spojis i stavis u ova lezista i rijesen problem

ovo sto ti ovaj predlaze od drugog auta ne moze
 
Član
Hvala ljudi :) rijesio sam problem :) nasao sam mjastora koji je nabavio ta grla koja trebaju i spojio mi zice i postavio stope i sad sve radi :)
 
Top