Problem sa pojacalom

Problem sa pojacalom

Član
Pozdrav, u pitanju je pojacalo axton c609 , evo i slike pojacala ako ce nekom znaciti da mi pomogne
endstufe_axton_c609_5_channel.jpg

problem sledeci je, pojacalo ima 2 lampise, 1 pored koje pise protekt i ona je crvena i jednu zelenu koja se pali kada je pojacalo spremno da radi(da tako kazem), pojacalo kada wezem na auto, na akomulator struju sam direktno deoveo sa akomulatora upali crvenu lampicu posle nekoliko sekundi upali zelenu na 1,2s i vrati crvenu da svetli i tako stoji, dok kada sam pokusao da wezem pojacalo na ispravljac za punjenje akomulatora i na akomulator od skutera pojacalo upali crvenu lampicu na kratko u upali zeleno i radi bez problema, nzm zbog cega se ovo desava, ako neko moze da mi pomogne, hvala mu unapred. pozdrav
 
Član
akomulator je super, probao sam na jos 2 auto akomulatora i swe se isto desawa, direktno sam weziwao i isto se desawa.
 
Član
bekir je vjerovatno mislio jel imas spojene zvucnike na ampu... ?
ako ti se pali protect a nemas spojene woofere onda ili si nesto pogresno spojio ili je amp pokvren...
 
Član
hvala svima na pomoci, problem je bio u samom pojacalu, swe je lepo bilo vezano, nego je pojacalo pravilo problem, sada imam drugi problem, ali nevazno je toliko, pokusacu naci drugo pojacalo posto ne moze za moj radio, nemam cinceve na radiju. :(
 
Top