Problem sa obrtajima

Problem sa obrtajima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala svima na pomoci koji su mi se javili i pomogli u utvrdjivanju kvara,kod mog Punta je zveknuo dihtung glave tako da je zavrsio kod majstora.I to da napomenem da se auto nije pregrejao jer mi je termostat zaglavljen u nekom medju polozaju tako da mi nikad ne nabije radnu temperaturu do kraja,majstor je rekao da je to cesto jer su dihtunzi od loseg kvaliteta,ili sto bi Italijani rekli MAMA MIA..........Ali nevolja nikad ne dolazi sama,naime posle opravke motora pojacali su mi se obrtaji i pocinju da padaju tek kad temperatura predje pola od radne temperature i nikad se ne vrate na 850 obrtaja koliko treba vec na 950-1000 obrtaja sto mi otezava saltanje i ide mi na zivac strasno.Majstor je mehanicar i kaze da tu vec ne moze da pomogne pa ja pitam dali je neko imao problema sa obrtajima na Puntu i sta da radim dalje.Na auto je vraceno sve kako je bilo,cak sam i sam sve skidao 2x da bi proverio da nesta nije ustinuto i da ne vuce fals vazduh ali je sve ok.Dali se nekom nesta slicno desavalo??HVALA SVIMA UNAPRED JOS 1X.
 
Član
Kako je rekao kolega iznad, na dijagnostiku da ti resetiraju ECU i onda ce se on vremenom adaptirati na novonastalu situaciju.. ako je zabiljezio neke greske treba ih izbrisati..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top