Problem sa Micro SD karticom na mob??

Problem sa Micro SD karticom na mob??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
udji u seting od kartice i iskljuci copy protection,a ako ti je preko adaptera imas na kartici(adapteru) kao mali klizac i pomakni ga,,,
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
udji u seting od kartice i iskljuci copy protection,a ako ti je preko adaptera imas na kartici(adapteru) kao mali klizac i pomakni ga,,,
Potpis....a ako ne pomogne,kupi drugi...jednostavno se prebrzo kvare,nekoliko sam bacio,nista nisam mogao uciniti...
 
Član
A ne moze drug..ono sto si mi objasnio bude sve bjelo poslije opet desni klik opet bude ono prvo zelenoo...:icon_mad:
 
Početnik
eonda nezz drug moguce da su je virusi safatali ako nemas antivirusa na kompu ili je jednostavno otisla,ja sam ih se namijenjao tj kinezlija i nakraju poludim i bacim se u trazenje i nadjem original nokia mcard od 1gb i dosta ha ya,,a nabaco sam onih od 2g i 4g,,jednostavno nevaljaju kinezi i odu nakon nekog vremena,,samo se nadam da nemas nekih bitnijih podataka na njoj;)
 
Početnik
akka je napisao(la):
Ma kupim novu i zavrsena prica ..ha ya
Hvala ti punoo ;)

ma nish tu smo da pomazemo,ali moja preporuka je probaj naci polovnu od nekog koji ju je dobio uz neki telefon koji je nov kupio,tipa lg,nokia i slicno jer to je prava stvar i vjeruje da ce te sluziti super,mene sluzi ova jedna vec 1.5 godinu bez greske,jest 1gb ali em je brza em se nebrinem da nece "zaribati" kao kinezlije sto sam prije uzimao,,,;)
radije uzmi umjesto 1gb uzmi 512mb ali znaj da ce raditi savrseno ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top