problem sa kazaljkom

problem sa kazaljkom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dakle radi se o golfu dvici 1990 godina motor 1.3 benzin problem je sljedeći dakle auto posjedujem već 4 godine i stalna radna temperatura kad se auto ugrije je uvijek bila na pola dakle na sredini i čim bi prelazila malo od pola odmah bi mi se palio ventailator jer sam ja stavio termo prekidač da ranije pali tj čim počme da prelazi pola i dakle sve je radilo ok pune 4 godine sve do par dana dakle problem je sada sljedeći kad se ugrije auto neće da pokazuje normalni temperaturu već krene malo od početka neki pola cm i stalno pokazuje da je hladan neće kazaljka da ide na pola nikako i kasnije rećemo udje u grad gradska vožnja upali se hladnjak da hladi al opet kazaljka stoji kao da je hladan a auto vruće (promjeno sam termostat nije do njega) zna li netko u čemu je problem
 
nemam pojma sad me zvao ovaj elektičar prije pola sata kaže da mi je otišo neki chip tj mali relej na satu pa mi ne pokaziva temperaturu pa sad jel to nemam pojma neda mi se vadit sat
 

IGY

Član
moguce je da je to na satu, jer i meni na gti-u je isto tako bilo, malo se digne od pocetne faze i stoji tu
koliko znam tvoj motor nema termo geber, tako da ti moze biti samo do sata, a ako on otvara i hladi sistem , jbg koristi toplomjer da saznas pravu temperaturu :D:D:D
 
Član
ima dva termo gebera na flansi i jedan je od njih ne pokazuje ispravno iili je do sata al treba njega ispitat prvo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top