PROBLEM SA KARBURATOROM GOLF 2 1.6 BENZIN

PROBLEM SA KARBURATOROM GOLF 2 1.6 BENZIN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav raja. Imam problem sa karburatorom gol 2 1,6 91 godište padaju obrtaji. Auto radi dobro vuče i sve je ok al kad se zaustavljam obrtaji padnu skoro do kraja Haman da se ugasi, zatrokira i onda se vrate na normalu i tako skoro svaki put. Jednom je rikno karburator pa sam zamjenio al nisam se bas usrećio sa Ovim drugim. To je ovaj neki elektronski posto se ja baš i ne razumijem najbolje. Zna li neko majstora da to zna napravit da to radi kako treba.
Hvala unaprijed.

Pa ne mogu da vjerujem da od ovoliko znalaca niko nema da preporući nekoga.
 
Imas ispod Vraca na Veljinama dobrog majstora za karburatore, na RS strani, meni je par puta radio karb na golfu 1 dok totalikus nije riknuo, inace je majstor na glasu, pa vidi.
 
Član
jarane probaj da nije slucajno crijevo puklo sto ide iz serva na izduvni granu meni se to slicno desavalo na passatu dok sam ga imo.ili je suplje ili je zacepljeno.probaj vidi nekosta te nista
 
Član
moj savjet niko nezna napraviti taj karb
nadi drugi i postavi al sa kakog svabe koji je dosao sa njim vamo a ne nekog koji je stojao dugo na otpadu
 
na vracama prema lukavici sa lijeve strane kod crkve imas dobrog majstora,meni je radio karburator za 1,3 i idi njemu da ti pogleda,dobro radi samo sto mene zezaju druge stvari oko razvodnika..
covjek se zove Slavko..
Imas isto u lukavici od amortizer servisa prva raskrsnica prama dobrinji gdje su oni semafori sto nikad nerade,tu desno imas majstroa za karburatore,Leka se zove..
Valjda ces naci,ako si iz sarajeva..
 
sta god radio ne idi kod slavke taj lik nema pojma i moj savjet jer sam imao isti problem NIKO NE ZNA NAPRAVITI KARBURATOR odi na otpad ili nadji nekog stranca skini i poasadi sebi neces se pokajai jer isit problem imao hebavao se hebavao te ovo je te ono je ovaj stima onaj stima slavko napravio radio 2 mjeseca mogu se popisati u njega ne moze se ni napraviti vise zato skidaj neki koji nikad otvaran nije ili sa stranca i nemas problema moj savjet naravno a ti kako god oces
pozz:)
 
Najbolja varijanta jeste naci drugi, a opet pitanje je u kakvom je stanju i ostalo, da ne bude gori od postojeceg. Sto se tice gore pomenutih majstora, ovaj pored crkve je jedan od najboljih, ako iko moze napraviti i nasteliti (ako je do karb) je on.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top