"Problem" sa HDD-om

"Problem" sa HDD-om

Imamm problem sa prostorom na HDD-u... u zadnja 2-3 dana desava mi se da sto vise gledam klipove, tako gubim prostor na HDD-u... to mi se i prije znalo desiti na XP-u pa se samo rijesilo, sada je Visa OS pa bi volio znati do cega je.. sam povecava i smanjuje prostor na HDD-u.. da negdje ne "curi" ili nesto sl. ima li neko ideju :icon_question:
 
Član
temp fajlovi
idi desnim na properties sistemskog diska, pa nadji disk cleanup...ocisti sve sto nadjes (korpu, log fajlove i temp fajlove)
nema sta curit, kad sam obrise temp folder, poveca se, sto vise aplikacija otvaras puni ga pa smanjuje prostor i to je to
sumnjam da je do bilo cega drugog:icon_smile:
 
emir_89 je napisao(la):
zar postoji neko ko pored ovako dobre sedmice koristi vistu :icon_confused:

Ma nisam je jos uzeo, planiram Win7 da instaliram... Vista "siluje" RAM :icon_mad:

P.S. Nasao sam problem... problem je bio u System Restore.. bio ukljucen i uvijek bi rezervisao 15% od ukupnog kapaciteta diska + temp file's pa ja ponesto instaliram... iskljucio System Restore u System Protection + Disc CleanUp i sad se kapacitet uveliko vratio :icon_smile:
 
Član
system restore ostavis, samo mu das manji procenat mogucnosti iskoristenja diska
da mozes vratit u slucaju havarije
nek ti 2-3 puta backupuje sistem a ne puuuuno puta, kao sto je sad;)
 
edoze je napisao(la):
system restore ostavis, samo mu das manji procenat mogucnosti iskoristenja diska
da mozes vratit u slucaju havarije
nek ti 2-3 puta backupuje sistem a ne puuuuno puta, kao sto je sad;)

Probacu to uraditi, hvala ;)
 
Top