Problem sa filmovima

Problem sa filmovima

Pozz raja, imam problem da kad gledam online filmove da mi zvuk brza malo u odnosu na sliku, a slika pomalo i koci. Jucer sam reinastaliro XP, instalirao sam nekoliko puta drajvere za graficku, ali isti problem. Konfiguracija kompa je slaba 1,7Ghz Celeron, 512 RAM, graficka 128 i prije mi je blago stopala slika, al je zvuk bio u redu, pa ako neko moze pomoci :)
 
Jesi li probao gledati film sa racunara (ne online)? Brza li tad slika? Kako si to opisao, meni vuce na to, da je problem u slaboj konekciji (sto trza), a los snimak filma (brzi ton od slike)!
 
Eh ovak, maloprije sam probao film na dvd i bilo je u redu sve, nevjerujem da je do konekcije adsl je u pitanju i vidi se kako unaprijed on vec dovoljno ucita, a gledam preko kinox.to, gdje je snimak zaista dobar jer i prije sam gledao i sve je bilo u redu, jucer mi je i chat na fb stopao preko mozille pa sam presao na chrome, sada nestopa fb al idalje filmovi zezaju :(
 
Član
a jesi li probao gledati neki video na youtube ? jeli isti problem ? Pokusaj izbrisati Flash Player i ponovo instalirati,takodje i Java Runtime...
 
Ja i dalje mislim da je to do stranice...nije film postavljen kako treba! Nije to do tebe. Probaj na drugoj stranici pogledati! Ako nista, probaj sa ovim savjetom gore!;)
 
I na youtube isto se desava, nebrza puno ton vec jednostavno neslaze se sa slikom, kao da malo i slika stopa, nezz ni ja vise, al iritira pravo :D, gledat cu da stavim jaci procesor i vise rama pa da vidim onda kakva ce biti situacija :D
 
Top