Problem sa centralnom

Problem sa centralnom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odma' da napomenem...centralna radi, kao i alaram...sve ok...

Problem je u tome sto nece auto da se zakljuca pritiskom na dugme...
inace, dok se nije sjebalo, tako se aktivira i alarm i zakljuca se...sad se samo alarm aktivira...moram zakljucat kljucem... ;)


Bio bih puuuno zahvalan kad bi mi neko rek'o samo u cemu moze biti problem....;)
 
Član
^^ ne mogu da vjerujem isti problem priej 3 dana i mene zadesio

sve radilo super i odjednom nece da zakljuca vrata a alarm se upali i onda ja moram na kljuc kljucati, a otkljucavanje radi sve 5 dok isto tako i alarm radi ...


Ja sam svoj vadio i rastavljao "VENOM" alarm i malo cackao i bas nema na pinu za zakljucavanje el pulsa, zakljucio sam da je mozda jedan od 4 releja kaput...
 
Član
to je i meni bilo na 3-ici ...caka je u tome sto su one kvakice na vratima kad zakljucas i otkuljcas zapinjale ... i to je sprecavalo da se zakljuca...i rastavio tapacirung i to napravio i radi ko velki.....nadam se da sam vam pomogao.....
 
Član
Nije ovdje slucaj jer radi na kljuc radi na kvakicu i radi kada rastavim i dam puls na zicu... bas je problem u elektronici alarma jer ne daje puls na kljucanje...
 
Član
Taaky je napisao(la):
to je i meni bilo na 3-ici ...caka je u tome sto su one kvakice na vratima kad zakljucas i otkuljcas zapinjale ... i to je sprecavalo da se zakljuca...i rastavio tapacirung i to napravio i radi ko velki.....nadam se da sam vam pomogao.....

EE pa tooooo....ja cujem da mehanika pokusava da odradi...al' kao da je zapelo negdje...jaaaako malo...dlaka mu fali da zakljuca ili odkljuca...al' jbg...

Koji dio bi mogao zapinjat bem mu mater...ne pristupacno je skroz...:icon_question:
 
Član
i kod mene je moglo kljucem posto jace okrenes....a digitalno malo slabije pa zapne....ma ona kvacica od zakljucavanja....nezz sad kak se zove...sto mozes navrnut plastiku na nju....kod prozora......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top