problem sa acer laptopom

problem sa acer laptopom

Član
ovako,imam acer aspire 5000,i nesto sam prcko uklj,adsl internet i nesto nije htjelo,i sad kad ga ukljucim ocita ono windows sto puni,i taman kad treba da prekaze zaslon ono 'start'i mape sve,on izbaci prozor na sredini displeja a ostatak displeja je crn,u tom prozoru pise 'prijava u program windows' ispod ima korisnicko ime i lozinka ali ja neznam ni ime ni lozinku jel zna neko sta da radim .....
 
Ako nista nisi unosio samo enter jer si tamo u mreznim vezama podesio tako da se prijavljuje, a ako si sta unio pa zaboravio onda moras reset pass preko cd da boot-a pa da logon se obrise ;)
 
Član
;)pa jednom je tako bilo nisam mora nista ukucavati vec enter i prihvati i sve dodje i ja nesto tamo prcko da to isklj,da bude kao prije klasika i sad trazi lozinku,a gdje taj cd ima nabavit,kako se zove tacno,hvala druze sad mi je lakse mislio sam da je nesto vece u pitanju
 
Jel ti pise Administrator na user name to ti mora biti da bi funkcionirao preko entera, poslat cu ti program na pp za reset tog problema s tim moras narezati kao boot cd pa ubaciti kao kad dizes sistem neznam jesil to radio i samo pratis 5 koraka ima i to je to
 
Član
pise AT vjerovatno skracenica,sve mi je jasno i kontam se malo u to sve samo ovo'narezati kao boot cd'to mi nije jasno a ostalo mislim da bi prosao tih 5 koraka,pa druze ako mozes posalji program
 
Top