Problem s hladenjem

Problem s hladenjem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajmo majstori...heheh
Pozz!!!

Ovako imam problem gdje se spaja neka cijev na motor korz koju prolazi voda za hladenje i tu mi izlazi voda i korozija se prima..pa me zanima sta je tu neki dihtung tj sta je unutra i di mogu taj dio kupiti,tj. sta bi trebo mjenjati.Rjec je o Golf mk3 1.8 benzin.HITNOOOO!!!

Evo i slike zaokruzi sam crveno:

dsc01656v.jpg
[/align]

HVALA!
 
Početnik
aaaa ja slike kolka je,ujedno prijedlog adminima da ogranice velicinu slike..na neku normalu, 800x600 ili kolko vec...

A ti skini tu racvu od vode, ocisti spojeve fino, kupi silikon ABRO za visoke temperature, plavi ili crveni,namazi tanko i stavi, slobodno bez ikakvog dihtunga,samo silikon.. ako opet bude pustalo,a nebi trebalo, onda kupi tu racvu, posto je plasticna, moguce da se iskrivila od toplote...et toliko..

Ovakav silikon kupi...
17qzgy.gif
 
Član
Oggy je napisao(la):
aaaa ja slike kolka je,ujedno prijedlog adminima da ogranice velicinu slike..na neku normalu, 800x600 ili kolko vec...

A ti skini tu racvu od vode, ocisti spojeve fino, kupi silikon ABRO za visoke temperature, plavi ili crveni,namazi tanko i stavi, slobodno bez ikakvog dihtunga,samo silikon.. ako opet bude pustalo,a nebi trebalo, onda kupi tu racvu, posto je plasticna, moguce da se iskrivila od toplote...et toliko..

Ovakav silikon kupi...
17qzgy.gif




Potpisujem :cool::cool::cool:
 
Član
evo odradeno i na kraju je opet pustalo pa smo stavili neku masu is ad je ok hvala na pomoci oggy-u
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top