Problem na vozilu teba mi savjet

Problem na vozilu teba mi savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav
ja sam nele
god.1983.
grad zenica
vozilo lancia thema
imam problem sa autom
rijetko sam na internetu zato molim ako mi moze iko pomoci da ga rijesim da javi na tel 062 673 963 bice nagradjen
radi se o tome da pri prvom paljenju auta ujutru auto trokira nesto ga gusi cim dadnem gas ono primi ali kad pustim auto se ugasi.zamijenio sam i gljivi za saug i svijecice,filter goriva,pumpu,al isto
nisam pametan a majstori ili nece ili nemogu a mozda i nemoze se napraviti
ovim putem trazim savjet svih koji poznaju lanciu themu 2.0 16v 91.godiste da mi pomognu u odklanjanju problema
unaprijed HVALA
 
Član
Pozz i dobro doshao na forum:cool:....a pitanje mozes postavit ovdje http://www.bhtuning.com/kvarovi-f-7.html
 
nelle-lancia je napisao(la):
pozdrav
ja sam nele
god.1983.
grad zenica
vozilo lancia thema
imam problem sa autom
rijetko sam na internetu zato molim ako mi moze iko pomoci da ga rijesim da javi na tel 062 673 963 bice nagradjen
radi se o tome da pri prvom paljenju auta ujutru auto trokira nesto ga gusi cim dadnem gas ono primi ali kad pustim auto se ugasi.zamijenio sam i gljivi za saug i svijecice,filter goriva,pumpu,al isto
nisam pametan a majstori ili nece ili nemogu a mozda i nemoze se napraviti
ovim putem trazim savjet svih koji poznaju lanciu themu 2.0 16v 91.godiste da mi pomognu u odklanjanju problema
unaprijed HVALA

nazovi 061100313 i bices usrecen reci mu problem i to je to reci da je te preporucio keno iz auto shopa stup et sretno onda ime mu je hota
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top