Problem MSN

Problem MSN

Poz narode imam problemcic koji me prati vec duzi period , radi se o tome da kad nekog dodajem na msn ili neko mene u 90% slucajeva nece da prodje zahtjev , znaci ja dodam sve uredno al nikome nista ne stigne a meni vec pise da sam dodao , tako isto i meni ne dolazi zahtjevi od drugih , da li se neko susreo s slicnim problemom?
 
BHT Ovisnik
isti problem vec godinu dana,koga sam god dodao ne dođe,ako nije i duze vremena:D
 
Član
neces dobit sta god probao, ja nema sta nisam pokusao, evo jusuf sa foruma zna, kad mi je covjek htio poslat neke slike nije on mogao mene da doda, niti sam ja njega, dugo je to vec tako, nezz koji mu je djavo, poslije toga sam ga prestao i koristit
 
Član
Kod mene bio slican problem..cak nisam mogaoo npr nekog izbrisem udzem ponovo opet stoji ili ga block udzes ponovo nije block...i nisam mogaoo dodavati..sve sam probaoo najposlije sam moram napraviti novi msn...
 
Član
ima taj neki bug, pokupi se i onda si ga jebo.ja sam svasta probavao svegami, naposlijetku sam odustao, ne isplati se radi msn-a zajebavat i nervirat
 
Član
ArminM je napisao(la):
neces dobit sta god probao, ja nema sta nisam pokusao, evo jusuf sa foruma zna, kad mi je covjek htio poslat neke slike nije on mogao mene da doda, niti sam ja njega, dugo je to vec tako, nezz koji mu je djavo, poslije toga sam ga prestao i koristit
kad se samo sjetim toga, umjesto da ti zacas prebacim one fotke, ja morao upload, pa tako ti poslati...
bas sam sinoc pricao sa prijateljem oko toga, i jedino sto bi moglo biti je to da se nesto "zakacilo" na mail i blokira dodavanje

@igy prije par dana sam imao priliku da vidim da lik koristi mirc jos uvijek :lol::lol::lol:
 
Top