Problem mozila , crome ....

Problem mozila , crome ....

Član
Kada ulazim na internet koci po 15-20 sec. i onda na svaki klik na internetu koci, u tom vremenu HDD cijepa/nestaje,

pokusao mozilu , operu, crome , sve radi prva 2-3 puta i onda pocne trokirati onda uninstal i onda ispocetka , ostalo na kompu sve radi i ne trokira

win7 je ,
 
pogledaj u procesima sta te zajebava, vrlo vjerovatno svchost.exe , mrezni proces,,,,,,,

u sustini to je virus, ali ima nacina da se zaobidje stopiranjem nekih procesa a zatim njihovim restartovanjem,,,,


samo vidi u Task Manager-u koji proces zauzima 100% procesora pa dalje trazi problem, nije do pretrazivaca ;)
 
Član
I kod mene je W7 X86 i uvijek mi je net radio normalno ali neki dan imao problema sa chro mom spor nenormalno bio nikako nije htio pokretat stranice ni nista
i uinstaliram ga i ponovo skinem i instaliram i sad radi savrseno bas kao prije
 
Član
instalirao 3x mozilu i crome ....

ovako najveci svchoust.exe zauzima 32.904K u momentu mislim da nije on , dok sam na firefoxu on opet skace na 70.000 K

nemam pojma da je HDD zar nebi trebao imati problema jos negdje igram igrice normalno, snimam dvd ima jos nekih sitnih programcica i sve je normalno ali kada pokrenem koji pretrezivac trokira a hdd melje
 
Član
Windows-Task-Manager-image.gif


evo primjer slike sa neta

misli na ovo sto pise 95, 03, 02 ;)
 
Član
ah to nista nepokazuje na svchost povremeno skoci na 02

Najvise sta pokazuje je System Ilde Proces nespusta ispod 70
 
ako ti je u dnu dole ovo "CPU Usage:......%" manje od 70% kada su ti otvoreni pretrazivaci i nastane taj problem, onda pokusaj sa Perfect Uninstal programom, lako ces ga naci na netu, obrisi sve od pretrazivaca, i folder u Program Files, i iz registra, apsolutno sve, a onda nakon restart instaliraj ponovo,,,,,,

samo pripazi da ovo cpu usage nije 100% kada nastane ta greska, dobro provjeri to, ako je sve ok sto se tice opterecenosti procesora u trenutku greske, onda ti nesto otezava protok, ili virus kakav ustekan ili greska u konfiguraciji pretrazivaca,,,,,, obicnim brisanjem i instaliranjem pretrazivaca neces puno dobiti, zato Perfect Uninstal i polako sve pobrisi, takodje ni CCleaner nije lose da instaliras i precistis s njim sve prije nego sto nanovo instaliras pretrazivac ;)
 
Top