Problem konzola ventilacije

Problem konzola ventilacije

Imam problem u vezi konzole grejanja,kada prebacim na trecu brzinu,gornju polugu nikako ne mogu da prebacim da vazduh duva u mene(samo moze desno),a kada iskljucim grejanje(mislim kada vratim na nulu),onda gornju polugu mogu normalno da prebacujem na bilo koje mesto.Sta bi moglo biti u pitanju nije valjda toliko jak vazduh duva da ne mogu pomeriti polugu,kada je na trecoj brzini?
 
2222.jpg
 
Član
da tii mozda kablo ne kaca od instalacije za tu gornu polugu pa ne da dalje tamo..uzmes skines te dvije plastike ii ovu povuces gdje je prekidac prema sebi i skini plastiku zatim vidi u cemu je problem mozda je zakacila gjde za kabal ili joj neda kabal dalje tamo..
 
Mogu ja ovu gornju polugu pomerati levo desno(kada je iskljucen ventilator),ali ne mogu da je prebacim na levu stranu (kao na slici)kada je na trecoj brzini ventilator...Sada moram da ugasim ventilator kabine pa da bi mogao prebacivati gornju polugu gdje zelim.
 
Član
Skini ti blendu i vidi da se slucajno sajle nisu iskrivile . Kod mene je to bio problem , nekako sam ih ispravio i sad je sve ok . Pozz
 
Top