Problem Golf 2

Problem Golf 2

Član
Pozdrav narode.Imam jedan problem koji mi ne da mira,a vidjecete zasto.Prije par dana sam kupio lezajeve prednjih tockova za Golfa 2,i platio sam ih po 10km.I ja u garazi skinem glavcine i odem sa njima i lezajevima kod majstora da mi na presi izbije ove i stavi nove lezajeve.Uradi majstor,i ne htjedne nista naplatiti (ali mu ipak dam 10km).Dodjem kuci,u garazi sve spakujem kako treba,samo zaboravim na desnom tocku postaviti podlosku onu ukošenu sto ide do lezaja sa vanjske strane i onda u nju upire centralni saraf,ali ja je zaboravim staviti.I vozim tako 2.3 dana i primijetim da mi nesto lupa naprijed,izadjem prodrmam ovaj tocak gdje sam zaboravio podlošku i vidim ima tocak lufta kad ga mrdam od sebe prema autu,pritegnem centralni šaraf kao konj i opet se drma(a ne mogu da se sjetim da sam podlosku zaboravio) I odem do majstora(ne kod ovoga sto mi je mjenjo lezajeve,no kod drugog) da mi uradi raspon i kazem mu nesto mi tocak se drma,kaze on ok,kad vidim sta je javicu ti,odem ja kuci.Zove me kaze otiso ti je lezaj nije bilo podloške.Aj dobro,kaze kod mene je lezaj 30km plus ugradnja 20km,meni zlo doslo,ali sta se moze.Kazem mu promijeni ga i uradi mi raspon ili špuru.Dodjem ja po auto i vozim se kuci a lezaj bruji,dignem ovaj tocak sto mi je lezaj majstor promijenio i okrecem tocak a lezaj bruji.Dodjem majstoru kazem bruji mi ovaj lezaj sto si mi promijenio,proba on auto kaze zuji malo,ali nije strasno.Gledam ga ja sta da mu kazem,znam ga kao dobra covjeka,i odem ja.I evo lezaj mi bruji po malo.Ljudi recite mi sta bi vi uradili da ste na mom jestu?Hvala punoo.
 
Član
haman najbolje danas biti sam svoj majstor,a i et haman se i greske placaju dobro jednom se oprzis i neces vise.
 
Član
haman najbolje danas biti sam svoj majstor,a i et haman se i greske placaju dobro jednom se oprzis i neces vise.
Vecinom sve sam radim,jedino lezajeve prednje ne mogu i špuru sto je normalno.Sad sam smislio da ovako uradim.Kupicu opet lezaj od 10km i otici ovome majstoru i reci.Evo ti lezaj promijeni ga i uradi špuru,i necu mu nista placati.Eto da mi ne daje on taj njegov lezaj od 30km koji mu ja svakako nebi placo.Koji je isto govno ko i ovaj od 10km.Stalno neke nove kombinacije izmisljam, :D Ali vjeruj mi kad me majstor prevari,to mi je gore nego da me prebiju.
 
Član
Ne znam kako si to sebi dopustio. Ja mislim da ga nije ni promijenio.
Palo mi je i to bilo na pamet.Jebo on mater svoju ako nije ostavio onaj moj lezaj i samo podlosku postavio,a lezaj se oštetio dok kod mene nije imo podlosku pa sad bruji na autu.100% si u pravu nije ga on ni mijenjo a uzo je 50km niti je skido ista,samo stavio podlosku.Uhh
 
ja bi mu mamicu j...... ja sam auto dvaput na spuru vracao jer nije bilo davalja uradjeno,sve o njihovom trosku,a moj majstor ni ne uzima pare ako nesto nije napravio...ni za ruka ne uzme
 
Član
ja bi mu mamicu j...... ja sam auto dvaput na spuru vracao jer nije bilo davalja uradjeno,sve o njihovom trosku,a moj majstor ni ne uzima pare ako nesto nije napravio...ni za ruka ne uzme
Ujutru cim svane idem kod njega,toliko sam se iznerviro.Sad vise ni minute jedne necu ostaviti samo auto kod majstora,mada sve vise sam radim.Ala me je prevario hebo mater,ali nece mu proci.Sutra vam javljam sta je bilo.
 
Član
jaa bi otisao i rekao jarane ovoo zuji ubi po autu ko tenk...ja tebi dosao da mi napravis ti meni jos vise pokvario.
 
Član
Prednji lezaj od 10km...znaci, Boze, da ga ovlasteni zamijeni, ubij me ako to izdrzi 2 mjeseca. A inace, taj tvoj problem neces nikad rijesiti samo zamjenom lezaja, pa sve i da je original iz ovlastenog.
 
Top