Problem, Ford Eskort

Problem, Ford Eskort

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav,

Problem sa Ford Eskortom 91g, 1.4CLX, uglavnom prvih 15min radi ok, poslije toga pocne da "ruzno" radi, znaci trokira, nemoze preko 2000 obrtaja, ma bukvalno jedva ide..

Zna li neko nekog, "dobrog" majstora za ova starija auta, znaci da pregleda i utvrdi o cemu je rijec. Naravno majstora u Sarajevu..

Unaprijed Zahvalan
 
Legend
dj_gianny je napisao(la):
Pozdrav,

Problem sa Ford Eskortom 91g, 1.4CLX, uglavnom prvih 15min radi ok, poslije toga pocne da "ruzno" radi, znaci trokira, nemoze preko 2000 obrtaja, ma bukvalno jedva ide..

Zna li neko nekog, "dobrog" majstora za ova starija auta, znaci da pregleda i utvrdi o cemu je rijec. Naravno majstora u Sarajevu..

Unaprijed Zahvalan

F-Autocentar

Skacul ti obrtaji dodaje; sam sebi gas?
 
Član
daki je napisao(la):
dj_gianny je napisao(la):
Pozdrav,

Problem sa Ford Eskortom 91g, 1.4CLX, uglavnom prvih 15min radi ok, poslije toga pocne da "ruzno" radi, znaci trokira, nemoze preko 2000 obrtaja, ma bukvalno jedva ide..

Zna li neko nekog, "dobrog" majstora za ova starija auta, znaci da pregleda i utvrdi o cemu je rijec. Naravno majstora u Sarajevu..

Unaprijed Zahvalan

F-Autocentar

Skacul ti obrtaji dodaje; sam sebi gas?

pa da i to mi se desavala ima jedno par mjeseci vec, sam daje gas, recimo kontao sam da je do loseg goriva, jel mi se to obicno desavalo kada naspem na EP, a kada naspem na omw dobro se ponasao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top