Problem ABS pronadjen

Problem ABS pronadjen

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U pitnju nije bio ni senzor ni boart computer.
Tačnije na prednjem lijevom tocku nema neki prsten dok na desnom ima tako da je abs iskljucen vjerovatno namjerno jer ga je ranije vozila zena koja se nije bas snalazila sa abs-om ,joj zene grebo ih ABS.
E sad problem nastaje sa kupovinog tog prstena , grk nema posebno prsten samo sa poluosovinom kompl.350 km, zvao sam sve cak i otpade pa to je samo prsten od metala nesto slicno najobicnijem zupcaniku..
Ako neko moze da mi da broj od nekog ko bi mogao imati to sranje veoma bi mu bio zahvalan u bunji ima oko 50KM kazu uz malo truda moze se naci za cvaju hahahaha, jebiga trideset maca je "haman 15l Bezolovnog" hahahha
HVALA UNAPRIJED:icon_exclaim:
 
Član
jos samo da mi je naci da kupim halalio bih odma samo da rijesim , znas kako ti je kad kupis auto polovno kupis ga za 10000 i onda pored registracije ulozis jos 1000 da ga zategnes jer ga je neka baba zapustila nema dalje, pa covijece kad sam ulje mijenjo frajer umalo nije pao na ledja ulje nije mijenjano sigurno 30000km ko voda tako i svijecice, kablovi , ulje u kocnicama , servo , pakne filteri al bas svi sad je ko zuca al ima jos taj abs i neke gumice na lafetama proizvode neki cudan zvuk one su 15KM i onda sam miran valjda bar 1g. dok sta opet ne zvekne...hahahah:icon_eek:
 
Član
ja sam auto uvezo i Njemačke a znas kako ti je tamo su auta zlatna , sto jeste jeste auto je ekstra i iz vana i unutrasnjost bukvalno ogrebotine nema al problem je u mjestima koje kompijuter nece naci kao sto su ti potrosni jebiga na greskama se uci al nisam se razocarao ono ostala je ta njegova udobnost dobri amortizeri besprijekoran lim i oprema al haj bolje sad da to izmjenim sve nego nekad kasnije mozda i ne budem pri parama,
pa eto brate ako imas kakav broj ili znas nekog na ovom forumu ko ima clia i mislis da zna gdje ima sta uzeti za njega javni mi jer ja sam ovo sranje trazio kod grka al on to nema.;)
 
Član
Znas kako ti je polovno auto macak u vreci al eto ja sam naletio na jednog naizgled ljepotana , lijepa boja,lim ocuvan , unutra sive boje namjestaj ,rikaro sijedista unutra je od sport verzije emitacija metala klima ,muzika, grijanja sijedista, full senzorska oprema osim onog za kisu,6 air bagova, inace fin autic ekonomican malo je slabiji motor al ide ko zuca moze i brzo hahaha 1,2 16V. pozzz ihvala ti!!!;)
 
Član
Ako se ne snađes skini sa desnog tocka i odnesi kod tokara neka ti napravi taj prsten ,ali ako je 50KM ne isplati se jehbavati stim ,a za auto si dao 10.000 KM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top