prmijena armature

prmijena armature

e momci pozz znaci vozim polo classic 1.4 16v i sada mi je prvo za oko palo znaci armatura (cockpit) znaci kod mene je od starog modela dali pase da se ubaci od novijg pola tipa 2001 godiste nesto slicno armatura prednja kao kod golfa 5 ili kao u lupa e to bi volio ubacit to me najvise brine dali to moze ovu izvadim odem na odpad upim drugu i samo stavim ?
 
Član
Sve se da uradit, ali daleko od toga da ces je samo kupit i stavit tek tako. Ima tu zajebancija od kablova + prepravke.
Koje ti je godiste polo?
 
Član
takav Polo kao kod tebe je u karavanskoj verziji dolazio sa instrument tablom kao kod mog pola. moguce je prebacit, cak sta vise pase ti sve saraf na saraf, malo je instalacija drugacija ako imas el podizace i te gluposti, ali sve se da sredit,,, bitno je da ti dimenzijama pase;)
 
ArminM je napisao(la):
takav Polo kao kod tebe je u karavanskoj verziji dolazio sa instrument tablom kao kod mog pola. moguce je prebacit, cak sta vise pase ti sve saraf na saraf, malo je instalacija drugacija ako imas el podizace i te gluposti, ali sve se da sredit,,, bitno je da ti dimenzijama pase;)

da bas kao u tvog pola ocu da ubacim vec sam ansao da kupim trazi 400km neznam jeli to puno ? sta vi mislite ali uglavnom to uraditi je must have i onda usput da pitam oko ugradnje klime i vecih veligi ocu gubit snagu ? kontam tj vec sam napravio termin ono sm chip tuning ali oped kaze jedan lik ako ugradim klimu nece ti prelazit 130 auto :/ a i vece velge isto ako stavim navodno ce ici sporije i trosit ce puno vise
 
Top