Prijedlozi: logo za Skodaklub.ba

Prijedlozi: logo za Skodaklub.ba

Član
Decki, sto se tice dizajna meni je glava prazna kao i novcanik na kraju mjeseca. Sto se tice usluge, zamolio bi vas graficki nadarenije a i voljne photosh(t)opere da nabacite koji prijedlog ili cak dizajn za SkodaKlub.ba.

Jedini je uvijet da ne bude presaren kompliciran dizajn kako bi se od njega mogle i logo foruma/web stranice napraviti ali i auto-naljepnice i da SkodaKlub.ba natpis bude napisan Skoda fontom :) Ostalo sve volji na mastu i masti na volju :)

SKODA-Pro-logotype.jpg
 
Član
Mislis banner za forum tamo ili samo onako neki logo za naljepnice itd?
(koja velicina bi to inace trebalo biti, u pixelama i kb?)
 
Član
Ma bitan mi je logo, banner cu ja lako sklepati. A sta ja znam sad kolika velicina u pixelima, da bude dovoljno velika da je mogu iskoristiti i na naljama i forumu i webu. Ne mora biti 3200x2800 ili sta ti ga ja znam, neka manja pixelaza da je mogu i smanjiti i malo razvuci a da ne gubi detalje. Ne kontam se ja u to :D
 
Član
Svidja mi se Kenchin, jednostavno i efektno ;)

@Dalam, hvala na trudu, ali ima previse detalja ne bi funkcionirao ni na majici niti na naljepnici... a i nije oke da uzmem logo od brace Rusa ;)
 
Član
ovo škoda sam tako našao na netu, a ovo klub.ba sam skidao slova sa ove slika što si ti postavio u prvom postu, zato je ovako "zamrljano" jer je malecka slika.
 
Član
Volio bi jos koji prijedlog. Hajde gdje su svi ti silni ps cuneri, pravite od auta avione a ne mozete sklepat jedan pisljivi logo ;)
 
Top