Prijedlog

Prijedlog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav

Moj prijedlog je slijedeci :

Da se ne dozvoljava pristup (registracija) svima koji nisu punoljetni odnosno nemaju 18 godina niti vozacku dozvolu

pozz
 
Član
A kako će se onda ljudi registrovat, uz registraciju poslat skeniranu vozačku jel? :lol::lol::lol::lol:
 
Član
:lol::lol: ma neznam drug evo oplako sam od smjeha

mozda na ovaj fazon

E pzdrav svima imam 13 godina bla bla... onda odgovor pozdrav i tebi BAN
 
Zasto to ? Koji to forum jos ima ? I kako mozes nekom zabraniti da se registruje ? Msm mozes da ne moze se podesiti ili registrovati ako podesis tamo pri registraciji da nemas vise od 18. A i ko nema stavice da ima vise da bi se registovao.
Ja prvi nemam vozacku i nisam punoljetan,ali se trudim nauciti na ovom forumu sto vise stvari,i dok nisam dosao i malo vidio kako-sta ,za mene je tuning bio neki huha ogromni branici,neonke i tako to . .Uglavnom Seljo Style ( ne mislim na extreme) .. A ima osoba koje ne znaju da se ponasaju (vrijedja,ponizava i sl ) a punoljtene su . Ne svidja mi se ideja ;)
 
Član
Ok ima i ta mjesta,, da su svi kao ti bilo bi super,, problem je sto se postavljeju teme koje nemaju veze sa autima i skrece se od pravog smisla ovog fouma mada to je samo moje misljenje i prijedlog ne mor se uvaziti
 
Član
SOLEmir je napisao(la):
:lol::lol: ma neznam drug evo oplako sam od smjeha

mozda na ovaj fazon

E pzdrav svima imam 13 godina bla bla... onda odgovor pozdrav i tebi BAN

ja sad imam 17, a član 2 godine i 4 mjeseca :icon_question: idalje me žele
 
Član
Nista ako te zele neka te,, dao si mi ideju,, koga zele kao tebe neka ga ostave a ove pojedince sto su suvisni po procjeni neka banuju

Ipak ovaj forum mislim da treba biti fikusiran samo na auta i prerade novosti i sve sto je vezano za auta, a ne kojekakve suvisne teme
 
Član
SOLEmir je napisao(la):
Nista ako te zele neka te,, dao si mi ideju,, koga zele kao tebe neka ga ostave a ove pojedince sto su suvisni po procjeni neka banuju

Ipak ovaj forum mislim da treba biti fikusiran samo na auta i prerade novosti i sve sto je vezano za auta, a ne kojekakve suvisne teme

bio sam i ja banovan godinu dana zbog gluposti ;) :lol: sada samo easy i niko ništa neće reći... pravilo je da više čitaš nego što postaš :D
 
Član
ma ne moze se to sprijeciti jer svako moze godien slagati sto se toga tice....a jesi upravi kad kazes da ima nekih profulanih tema i clanova al jbg tako je svugdje...
 
Član
SOLEmir je napisao(la):
Nista ako te zele neka te,, dao si mi ideju,, koga zele kao tebe neka ga ostave a ove pojedince sto su suvisni po procjeni neka banuju

Ipak ovaj forum mislim da treba biti fikusiran samo na auta i prerade novosti i sve sto je vezano za auta, a ne kojekakve suvisne teme

evo ovo ti je jedna od takvih tema, nemoj se uvijedit ali prijedlog je malo je rec glup
postoji administracija na forumu i oni ce odraditi svoj dio posla, onaj ko sere ili na bilo koji nacin krsi pravila foruma bit ce sankcionisan, nebitno koliko ima godina;)
to je jedino pravedno
 
BHT Ovisnik
kako ce procjeniti nekoga novog,nije ovo audicija:D
ja sam se isto prijavio sa vec nepunih 17 god.,sada uzimam 20-tu,auto sam svoje i kupio s tek punih 17,samo se ne pravis vele pametan i gotovo,za takve stvari imaju admini,nemozes nekome na osnovu godina suditi,ima i starijih gorih,dok je druga stvar kada se prijavi netko sa hajmo reci 13 god. ...
 
Član
ma sto se ovo ne locka-a... nisi cak noris da znas kolko ima ko godina i koliko je kompetentan za neke stvari...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top