Prijedlog za chat

Prijedlog za chat

Član
e ovako ljudi sta vi misliste da se na bhtuningu napravi neki chat ali ono ne grupni nego kao na fb imas listu ko je online tj ima dole na kraju lista i ja na primjer ocu da pisem sa Trizexom i kliknem na njega i otvori se chat razgovor... bolje nego onako da se salje po privatnim porukama :)
Bilo bi pravo zanimljivo :) et toliko od mene
;);)
 
To ti je msn, i mislim da nijedan forum to nema, i mislim da bi ta opcija koštala puno puno para administratora.
 
Član
dobra ideja al bi ako bi bili grupni chatovi bilo dosta prepiranja i svadjanja ko je brzi i cije je bolje auto i sve bi se opet svodilo na pocetak....;);)
 
Član
al druze nije nesto kad se pise privatnim porukama chat bi bio pun pogodak

__minel__ je napisao(la):
dobra ideja al bi ako bi bili grupni chatovi bilo dosta prepiranja i svadjanja ko je brzi i cije je bolje auto i sve bi se opet svodilo na pocetak....;);)


Druze ne bi bilo grupni catova :) to nikako :)
 
Član
MuMa je napisao(la):
al druze nije nesto kad se pise privatnim porukama chat bi bio pun pogodak

__minel__ je napisao(la):
dobra ideja al bi ako bi bili grupni chatovi bilo dosta prepiranja i svadjanja ko je brzi i cije je bolje auto i sve bi se opet svodilo na pocetak....;);)


Druze ne bi bilo grupni catova :) to nikako :)




ma neka i grupnih..lijepo se ponekad i prepirat i smijat kad se neko svadja...:lol:;)
 
vladica85 je napisao(la):
I to bi onda cirkus bio :cool:

Jeftino za admine ovoga foruma.. u grupi oznacis da ti ne izbaciva notifikacije kad se puno prica, kad je neko online na forumu dosta je velika vjerojatnost da je i na skype-u... itd
 
Član
ne moze se porukama ovako tipkati svasta :) nema privatnosti :) ipak nemos ti napisat nesto u poruci...jer admini imaju mogucnoste gledanja poruka-inbox-sent i slicno :) bilo bi dosta banova :)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Bilo 1561561451 puta i nema ništa od toga :D Spameri, pemzija :lol:

Jel njemačka :icon_question: Od ove Bosanske se ne moze vala zivit :icon_rolleyes:
Ajmo na koji njemacki forum pa je ganjat :D

:icon_exclaim::D
 
Top