prijedlog u vezi vozila(njemačka, italijanska i dr.)

prijedlog u vezi vozila(njemačka, italijanska i dr.)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pošto vidim da je postalo moderno da se u njemačka vozila trpaju
svi proizvođači vozila, da sad ne nabrajam, moj prijedlog je da se sva auta koja su predstavljena u pogrešnim garažama, primjer peugeot u njemačkim vozilima, lijepo premjeste na mjesto koje je predviđeno za njih, u suprotnom ne vidim svrhu ovih svih garaža (njemačka, italijanska, francuska i ostala), najbolje je po toj logici otvoriti jednu garažu pa nek stavlj ko šta hoće:icon_mad:
 
Član
jest vala bas,slazem se s tobom,vidim maloprije peugeot u garazi njemackih vozila,stvarno smijesno
 
BHT Ovisnik
to je do clana koji ne pazi,on treba gledati gdje otvara temu osim ako nezna odakle mu je auto,a moderator to treba ispraviti,samo da nije jedna garaza kao prije sve je dobro:cool:
 
ArminM je napisao(la):
jest vala bas,slazem se s tobom,vidim maloprije peugeot u garazi njemackih vozila,stvarno smijesno

tog pežoa sam samo dao kao primjer, ima ih još koliko hoćeš

CoL3-99 je napisao(la):
to je do clana koji ne pazi,on treba gledati gdje otvara temu osim ako nezna odakle mu je auto,a moderator to treba ispraviti,samo da nije jedna garaza kao prije sve je dobro:cool:

ma jedna garaža ne bi nikako valjala, sad je skroz OK što se
toga tiče samo još da se i poštuju pravila onda bi bilo full cool;)

Astra je napisao(la):
to je do moderatora, samo nek prebace temu

baš čekam da čujem mišljenje moderatora, izgleda da jedino oni mogu
popraviti situaciju prebacivanjem tema u odgovarajuću garažu, druge nema, da ne bude da samo kritikujem ,stvarno sam zadovoljan radom
moderatora, stvarno su se ljudi potrudili da urade sve u njihovoj moći da
forum naprave što pristupačnijim i boljim, ali uvijek ima sitnica koje se mogu popraviti
 
Član
to moderatori i rade, bolje da si prijavio tu "pogresnu temu" klikom na ovo REPORT nego sto si otvorio ovu. bas ti je "waooo" prijedlog... ;)
 

IGY

Član
ne mozemo stici raditi pravi posao, prebacivanje i razvrstavanje tema, dok pobrisemo sav spam, dojadi nam i oci ispadnu :cool:
 
IGY je napisao(la):
ne mozemo stici raditi pravi posao, prebacivanje i razvrstavanje tema, dok pobrisemo sav spam, dojadi nam i oci ispadnu :cool:

znam druže ima toga baš puno, ali evo i kad kažeš nekome ko otvori
garažu da je trebao postaviti vozilo recimo u francuska vozila, on se nađe uvrijeđen, za takve članove nije ništa drugo nego ban, jer svjesno krši
osnovna pravila foruma
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top