Prijedlog -Tema sa pribliznim vrijednostima

Prijedlog -Tema sa pribliznim vrijednostima

Ovako,sta mislite da napravimo temu gdje se mogu stvaljati priblizne vrijednisto nekih djelova . .Npr : Koliko vrijede fabricki VW zvucnici polovnii? i sl . Mislim da bi tu mogli saznati dosta jedni od drugih,bolje proci jer bar znamo orjenitrnu vrijednost necega . Tu i oni koji imaju nesto za prodati a ne znaju koliko bi trazili za tu stvar mogu znati otprilike. Sta vi mislite ? :icon_biggrin:
 
Član
dobra tema, prvenstveno zbog dijelova, a npr bolje ovddje pitati koliko nesto kosta, nego praviti zasebne teme
 
Član
De ba ovdje treba ukinitu oglase skroz ljudi prodaju neke djelove, mobitele i slično za para koliko nije bio nov
 
Član
Prije mjesec dva je netko prodavao polovan dvd auto player, ja nesto trazio na netu i slucajno nadjem isti takav nov novcat u prodavnici sa gar. za 60 km manje. Isti model isto sve potpuno. Al hajd valjda to treba tako ;)
 
Dobro drugarii . .Ja sam samo predlozio to . .Sad normalno da svako ima pravo staviti cjenu koju zeli,pitanje je koliko ce dobitii . .Kad sam napisao ono gore mislio sam prvernstveno na REALNU CIJENU[/size] . Sjecam se da je neko prodavoa lijevi far za Ford Capri,i nigdje nije mogao naci pribliznu cijenu toga ni na eBay-ni nigdje .. Zato sam mislio da se otvori ovakva tema i stavi pod sticky da bi na neki nacin svi pisali tu a ne otvarali zasebne teme za svaki artikal pojedinacno :icon_confused:[/size]
 
Član
dobar prijedlog, bilo je kamaru tema tipa "koliko vrijedi to i to, dobio pa hocu da prodam..." i sl. ;)

normalno da svako moze staviti cijenu koju zeli, ali sta ako ne zna kolika je realna vrijednost toga. zasto da nesto proda za sicu, ako je mogao vise dobiti, a nije bio upucen.
 
ni je los prijedlog,ali nece zaziviti kao ni ona tema PASE LI OD NA...svima je lakse otvarati bzvz nove teme nego naci postojucu i nadovezat se....:icon_rolleyes:
 
Pa i ja sam tako mislio,jer stvarno dosta ljudi ima koji ne znaju sta posjeduju i prodaju za male pare nesto sto vrijedi dosta vise . .Bas zato sam i mislio,a i ostlaim,koji kupuju nesto mogli bi znati bar pribliznu cjenu toga . . Ne znam,sta vi jos mislite o svemu tom?
 
Član
bas me zanima kolika bi bila priblizna vrijednost golfa cvaje dizla, realno :D
sumnjam da bi se ijedna prodala/kupila u tom slucaju....

u vezi s temom mislim da to nije relevantno, jer zavisi od mnogo faktora koje zna samo prodavac (npr. stanje u kom se nalazi, kvalitet, starost, rijetkost itd itd.)...a i do kupca, koliko nesto cijeni i zeli da ima, tj. koliko je spreman da plati...nekom bi bilo realno dati za bbs 1500 km , nekom nebi....
ako si levat nek ti uvali neko da se naucis, ako nisi znat ces i bez doticne teme...niko nikog ne tjera da nesto kupi zato imamo svi mozak (vjerovatno), svako ima pravo da cjeni svoje koliko misli da vrijedi i koliko misli da moze dobiti... :cool:
 
Član
I jos jedna stvar mi nije jasna. Ljudi prodaju gume to sam isto nedavno vidio, i tvrdi u oglasu da ima 5-6 milimetara sare, a nema brat bratu preko 2-3 doslovno stara guma vidi se i preko slike sve se pocela osipat. Kako ga nije strah da netko glavu izgubi covjek konta nove gume 5-6 mm sare. A cijena je također posebna prica, malo je rec smjesna :lol::lol:
 
Top