Prijedlog, SQ - EMMA kod nas u BiH

Prijedlog, SQ - EMMA kod nas u BiH

IGY

Član
Da vidimo koliko ima zainteresovanih za ovu disciplinu, za sad pored mene tu je i Ersan i mozda jos jedan momak iz Sarajeva....
Ako nas bude vise da vidimo sa Muhom i ekipom iz ca.ba da na nekom od sljedecih takmicenja i to uvedemo....
Molio bi bez glupih pisanja itd, znaci samo ko bi isao, i ko ima setup za to nek se prijavi ovde da sta prodiskutujemo, naravno Muha ukljuci se i ti :cool:
 
Član
RE: Prijedlog, SQ ili EMMA kod nas u BiH

Konačno prava stvar! EMMA je ludnica i red je da se i u BiH organizuje jer je drag davno prevazidjen (uz dužno poštovanje) ...

Obavezno treba uključit takmičare iz ex Yu, onda bi to bila prava stvar...
Mene računaj :cool:
 

IGY

Član
0g1 je napisao(la):
trebali ste objasnit sta je EMMA za one koji neznaju :)

EMMA je takmicenje gdje je sve bazirano na cistoci-kvaliteti zvuka, a ujdeno se ocjenjuje i vizuelni dojam auta, nesto kao style ali su rigoroznija pravila, primjera radi, stavis felge 19-ke a diskovi iza njioh ko cd mali , gubis bodove, stavis nesto sto ometa, npr cukice na a nosacu nisu stavljene kako treba nego samo nakacene gubis bodove, viri ti licna na kablu gubis bodove, itd, znaci perfekcija, a glavn adut je audio i video sistem

evo ima nas vec 5-6
da smo ranije mogli smo ubaciti ovo sad u Mostaru kad bude sr, kud mi prije nije palo na pamet :icon_confused:
 
Član
imaju li neka pravila za ovo sve,neki offishall link ?

i nemojte tako,nije ni dB drag isfuran,npr. igy,takmici se za SQ a pogledajte sta mu pise ispod nicka...citaj:brper u dusi :)
 
Član
to vam je extra stvar,koliko bi to samo bilo zanimljivo,nadam se da ce bit zainteresovanih;);)
 
Član
Samo treba dobro promovisat da dodje što kvalitetnijih auta i obezbjedit neke sponzore za malo dostojnije nagrade, EMMA je to...
A i mislim da bi ovo moglo uspjet, evo već nas je 6 interesanata, nek bude još po tolko iz Hrvatske i Srbije i imaš dobar event :cool:
 
Početnik
i ja sam za za :)

mislim da imamo auta za jedno takmicenje

sudije imamo ( iduce godine i HeadJudge) tako da to nije problem,


ako neko ima znacajnije zainteresovan al ne da to bude sad hocu za mjesec necu nema problema...

hajde da vidimo zainteresovanost...
 

IGY

Član
tooooooooo Muha samo tvoj odg cekam
evo ima nas dosta, mislim da bi i Eldar, evo i Niksa mi sad javlja da bi i on isto, Amela bi nagovorio nekako....
u Hr ima jako puno auta sa j*enim sistemima koji jedva cekaju neko ozbiljnije takmicenje
 
Početnik
da , scena u Hr je jako pala sto se tice autoakustike, sad da mi preuzmemo ????

Mozemo napraviti i neki standalone event


evo recimo California pravi krajem Maja u Sarajevu event, mozemo mozda ako oni budu htjeli tu napraviti prvo takmicenje, ono cisto radi informacija uvodno...

Sad je problem za Sudije jer koliko znam ima samo 1 aktivan (ja) ali za nesto ozbiljnije mogli bi se i iz Hr dovuci neki :)
 
Član
muha je napisao(la):
Sad je problem za Sudije jer koliko znam ima samo 1 aktivan (ja) ali za nesto ozbiljnije mogli bi se i iz Hr dovuci neki :)

Imal Faris kao drugi, ne znam da li bi bio zainteresovan?! Znam da je sudio EMMA-u u Zagrebu...
 

IGY

Član
moglo bi se Farisa smuntati nekako, i on je nesto radio na autu, ali ako bi se i on takmiciio kako bi sudio :icon_question:
Muha to ne bi bilo lose sa californijom da se odradi nesto sad, cisto da se raja malo upozna sa tim jer je to vecini nepoznanica :)
 
Top