prijedlog garaže...

prijedlog garaže...

BHT Ovisnik
Imam jedan prijedlog, na nekim forumima je tako, zanm ako me sjecanje sluzi i na VWCC isto i jos nekim, je da u sve garaže kao u nas projekti, znaci posebno tema gdje se redaju slike, a posebno za komentare, da se odmah samo automatski otvori, jer mnogo je preglednije, ima stvarno finih garaža na forumu pa bude teže naci neku sliku u hrpi kada hocu nekome nesto pokazati, uz sve to maximalan respect tko vec ima otvorenu temu u projektima jer i zasluzuje, ne bi dzabe bila tu i treba tako da bude,al valjalo bi i sva ostala auta, uglavnom da to budu garaže... sad neznam koliko je vama komplicirano to prebacivati i sl., ali bi bilo fino, i za dalje, mnogo preglednije:icon_smile:
 
Administrator
Sve je to u redu, ali jednostavno preveliki je posao da se sve to uradi. Jer tu treba raditi danima i pregledati svaku stranicu garaže, selektovati postove, prebaciti u drugu temu. Najviše posla nosi to razdvajanje. Zato i jesu tu projekti, za one koji rade nešto više na autu, da bude sve posloženo, a u garažama su "sitnice" koje se postavljaju. Naravno da bi bilo to preglednije da je tako, svi radovi na autu bi bili redom jedni iza drugih, ali jednostavno preveliki posao. Kada smo pravili (popravljali) taj sistem za projekte, bilo je previše posla, jer npr. bilo je tema koje su imale 150-200 stranica, pa svaka stranica je pregledana i razdvojeni postovi.
 
Član
i da ako bi se mogo u podforumu gdje su TS-ovi i SR-ovi postavit neka tema u koju će se samo slike sa tih događaja stavljat.. a tema ko tema za dogovaranje i slično???
 
BHT Ovisnik
razumijem to,zato sam i pitao, da se bar moze podjeliti svakome da svoju garazu sredi ili da nove garaze idu po tom sistemu,a ove zadnje aktivne pomalo sređuju ? znam da je puno posla,al eto :D

a i ovaj je dobar prijedlog od Zlaje
 
Administrator
zlajaaa je napisao(la):
i da ako bi se mogo u podforumu gdje su TS-ovi i SR-ovi postavit neka tema u koju će se samo slike sa tih događaja stavljat.. a tema ko tema za dogovaranje i slično???

Može se napraviti podforum u podforumu Street Race & Drift koji bi isključivo bio samo za slike :)
 
Administrator
CoL3 je napisao(la):
razumijem to,zato sam i pitao, da se bar moze podjeliti svakome da svoju garazu sredi ili da nove garaze idu po tom sistemu,a ove zadnje aktivne pomalo sređuju ? znam da je puno posla,al eto :D

a i ovaj je dobar prijedlog od Zlaje

E to ti ne bi znao reći da li se to može.

Ukoliko bi se sada uveo taj novi sistem, bez prethodnog razvrstavanja, onda bi i ove trenutne garaže morale imati svoje teme za komentarisanje, isto kao i sa projektom, jer članovi ne bi mogli komentarisati u postojećim garažama.
 
2kraken org
Зайти на Кракен? Легко! Через наш портал вы всегда сможете обеспечить себе бесперебоный доступ на маркетплейс Kraken в обход блокировок 25/8!
кракен, kraken, сайт, тор, ссылка, даркнет, маркетплейс, зеркало, реклама, песня, москва, наркотики, онион, площадка, вход, официальный, рынок
 
Top