PRIJEDLOG- Clanovi iz ...

PRIJEDLOG- Clanovi iz ...

Član
Evo imam jedan prijedlog, mozda koristan mozda ne kak Vi odlucite ...

Da se napravi jedan potforum i stave se clanovi iz svih gradova ili kantona ... i ak trebas neku pomoc od nekog iz sarajeva kliknes na sarajveski kanton i tu otvaras temu Trebam pomoc ...


Znaci cisto onako da se tamo onaj OFF diskusije da ne prazne glupim temama il sl ...



Do Vas je sad, nadam se daa ste me razumijeli
 
Početnik
To bi stvarni bilo extra,bilo bi pregledno stvarno,ali samo nezz koliko je to posla jer ima nas 30 000 a mali broj nas posta redovno tako da msm da je to velik izazov.No sacekat administraciju da vidimo sta ce reci.
 
Član
A kakvu pomoć?
Ima tema sa brojevima telefona, ako zapneš negdje, zovi ko ti je blizu, a poslagano je po gradovima.;)
Ako ćeš ti tražiti pomoć po internetu i čekati da ti neko nešto odgovori ili napiše, pogotovo po ovom vremenu,...:D
 
BHT Ovisnik
imaju brojevi,al nece ti svatko pomoci,ja prvi ako neznam nekoga osobno necu ga zvati i reci mu hajd pogledaj mi auto il ovo il ono,u temi napises pa ce se dobrovoljac javiti,ja sam otvarao temu da mi netko samo karte preuzme u sarajevu,uvijek cu ponudit koju markicu na uslugu,al mi se npr. nitko nije javio;) i sta da sam zvao nekoga ako se nitko nece ni sam odazvati,tako da je za mene ova tmea dobar prijedlog;)

nek se otvori nesto sl. kao prijevoz-transport u off-u npr. samo da ima par podforuma,npr. sarajevo i okolica,mostar i okolica,tuzla i okolica itd itd

a i tema s brojevima je dobra stvar,ne kazem da je losa,,meni je posluzila,najvise u preprodaji,dok cekas da ti odgovori netko zovnes i gotova stvar
 
Član
Pa dobro Cole ... ima ljudi koje i bi nazvao i ne ... al napr prvi za tebe bi uradio da nesto treba sve .. jer i ti si mi pomagao oko komp-a i svega necega i jos mi nudio i spavanje da dodjem u Mostar :D

TI SI BRUDA :D;)
 
BHT Ovisnik
sto se mene tice ako mogu pomoc pomoci cu,moze me bilo tko nazvati,samo akzem da brojevi nemogu pomoci svakome,isto npr. da mi treba pomoc iz sane ne bih mozda ni otvarao temu nego bi anesa pitao,kolega menjic nam je isto pomogao mnogo vise nego sam mogao ocekivati od ikoga,al za neke gradove s kim nisi bas u kontaktu pomogla bi ova tema
 
Član
Ova tema u paru sa imenikom i pun pogodak.;)

Opet, sve zavisi od ljudi i njihove dobre volje. Za brzu pomoć, uslugu ili bilo šta, tu je telefon, a za ove usluge gledanja auta, felgi, kompjutera, telefona, guma,...;)
 
Top