Prijedlog: cijene dijelova,servisa i sl.

Prijedlog: cijene dijelova,servisa i sl.

Član
Neznam koliko bi ovo imalo dodirnih tacaka sa ovim forumom(jer je orijentisan na tuning), al et ja mislim da nebi bilo lose, da u svakoj od garaza (Njemacka auta, francuska itd..) napravi se sticky tema gdje bi se postavljale cijene, recimo ako je neko radio nesto na autu napise sta je u pitanju i koliko je kostalo i po mogucnosti gdje je kupljeno, npr:
VW Golf 5 1.9TDI - lopov sarafi 40km - FirmaXY
Peugeot xy - veliki servis _ xxxkm - firma1
- lamela - xxx km -firma 2
Mislim da ce te me shvatiti sta sam htio rec ;)
pozdrav
 
Putovanja.ba
Administrator
Dobra ideja,

Nek ide onda ovako, vozilo, dio, proizvodjac, prodavac i cijena.
 
Član
Fele je napisao(la):
Dobra ideja,

Nek ide onda ovako, vozilo, dio, proizvodjac, prodavac i cijena.

ma tako nesto, to sam ostavio moderatorima na volju ako prihvate heh, uglavnom tako neka forma..
 
Član
a mozda bi se moglo i dodat u obliku neke ocjene i kolko se zadovoljno uslugom u servisu i sl..
 
Putovanja.ba
Administrator
Skontaj o kakvoj gluposti da se prica, izgleda da samo to prolazi ovdje na forumu
 
Član
ma znam al eto, nesto mi se neda, da sam napisao sta cu kad mi covjek blicne kad pretice i sl gluposti bilo bi 500 postova..
 
Član
Evo ja stojim na raspolaganju za forumase koji voze Reno, kome god treba neka informacija, cijena, savjet, preporuka tu sam...;)
 
N

nenad

Dobra ideja ;) Hajde da se u ovoj temi dogovorimo kako i sta, da "odredimo format" u kojem ce se pisati, pa cemo otvoriti novu u kojoj cemo pisati samo informacije i mozda postavljati pitanja, ali da ne bude nepotrebnih postova ili spama :icon_mad:

Ja sam skoro radio servis na Puntu, imam jos uvijek racune pa mogu napisati cijene svega.
 
Član
Sto se tice forme, moja ideja:

Vozilo(naziv i ostale info kao su gp, snaga)
Zamjenjeni dio ili servis - cijena
Mjesto kupovine/servisa
Ako je u pitanju servis, utisak u vidu ocjene sa obrazlozenjem
A ako je zamjenski dio, da li ste zadovoljni ako su npr disk plocice upitanju i sl..
tj:

Peugeot 307, 2.0HDi, 66kw, 2003gp
Zadnje disk plocice JURID - 50km
FeroMoto tuzla (tel 123-321)
Utisak: 5 , ne skripe ;)

mislim da moze i bolje ali mi ne pada jos na pamet :)
 
Član
S obzirom da nema ideja, ja bi na ovo svoje navedeno dodao jos komentar da se moze napisati, pohvalit ili pokudit servis i slicne stvari..
 
Član
Prijedlog je extra samo bi jedino fer i korektno bilo da zadrzi informativni karakter, a diskusija da se negdje drugo odvija. Jer ako nista chuneri su sposobni temu da ukake svaku :)

Ima x dobrih tema sa puno informacija ali kad ja moram prelistat 10 strana svadje naprdjivanja glup si slon si spusti ga i zatamni da bi nasao ono sto me zanima .... **bo takvu temu ...
 
Član
leon1p je napisao(la):
Prijedlog je extra samo bi jedino fer i korektno bilo da zadrzi informativni karakter, a diskusija da se negdje drugo odvija. Jer ako nista chuneri su sposobni temu da ukake svaku :)

Ima x dobrih tema sa puno informacija ali kad ja moram prelistat 10 strana svadje naprdjivanja glup si slon si spusti ga i zatamni da bi nasao ono sto me zanima .... **bo takvu temu ...

dobro si to rekao, nebi bilo lose kao kod projekata auta, da bude dole opcija komentar pa u novoj temi ako je to moguce..
 
Top