Preživjeli stravičnu nesreću bez ozljeda!

Preživjeli stravičnu nesreću bez ozljeda!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako želiš ostati živ, nekad jednostavno moraš imati sreće. Tako su Darren Pool i njegov suvozač Chris Beer preživjeli zastrašujuće izlijetanje tijekom Velškog RDP relija, za vrijeme kojeg im je auto letio zrakom i prevrtao se bezbroj puta sve dok se nije gotovo potpuno raspao...
'Približavao sam se skoku kojeg sam prešao barem 25 puta prije toga, ali ovaj smo put iz nekog razloga izgubili idealnu putanju. Puhao je jak vjetar i bilo nam je jasno da ćemo nastradati. Auto je završio u jarku i preokretao se bezbroj puta,' priznao je Pool za 'The Mirror' te dodao:
'Kaciga mi je odletjela s glave, a u jednom trenutku noge i ruke visjele su mi kroz prozor. Bilo je stravično, osjećao sam se kao da smo u vešmašini i to 10 minuta.'
Pool je za kraj zaključio da mogu biti sretni što su ostali živi, a mi se s njim potpuno slažemo...


video na:
http://sport.dnevnik.hr/clanak/automoto/video-prezivjeli-stravicnu-nesrecu-bez-ozljeda.html
 
Legend
Opasno brate... al vidi... kabina ostala citava... kavez je njih spasio... :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top