Prevrno se :(

Prevrno se :(

Ljudi treba mi savjet ak ima limara dobri na forumu ili iz iskustva kako god samo da je sigurno sve,,kolega u mene se prevrno audijem :( glavnom sjebo je krov e sad ja neznam mnogi govore nevrijedi popravka to,,al ja to auto hocu da napravimo pa kako bilo e sad dal se moze krov peglat ili imal taj majstor koji taj moze stari osjec pa novi zavariti??? ako to moze ikako???

Hvala vam svima znam da ima strucnjaka na forumu ovome
 

Prilozi

  • 199033_1803700605939_1042577176_2096736_2767493_n.jpg
    199033_1803700605939_1042577176_2096736_2767493_n.jpg
    111 KB · Pregleda: 215

LSD

Član
sve se moze uraditi samo je pitanje isplativosti...
zar nije jednostavnije ovo u dijelove a za razliku para stranca "prevesti na islam" sto bi rekli?
to bi bila moja odluka
 
i ja sam to konto al prevest ga na islam je puno zajebano znas sam drug,,,samo neznam reko taj krov ak se drugi uradi hoceli biti stabilan kao prije jer kontam to auto raditi na rs2 limosinu sve spremio i isplaniro i desi se to sranje :(




ev slike kakav je bio
 

Prilozi

  • DSC00659.JPG
    DSC00659.JPG
    93,3 KB · Pregleda: 157
Član
drug mi se jednom sa golfom mk4 prevrnuo... uglavnom sve mu je bilo otislo osim motora.... kad se prevrtao prevrnuo se prvo preko nosa pa onda na stranu... sve napravio i auto je kao nikad udareno... jest da je dao oko 7 milja na popravku...:)
 
na audiju nema tolike stete to vrata blatobrani to je nist samo mene krov sikira ja svakako kontam motor mjenjat iako je 20v u njemu al et,,volio bi da ga mogu napravt da bude uredu..
 
Član
kupis stranca... i prepakuj sa stranca sto valja (krov, blatobrane itd).... ali ako to uradis, u slucaju da se (ne daj Boze) ponovo nesreca neka dogodi auto je mnogo nesigurnije za tebe i za sve koji se nalaze u autu...
 
Član
Moze se to napraviti (sklepati) pa da se proda ali da sebi ostavljas to nije pametno, jer to auto se vjerovatno od prevrtanja usukalo, kako kazu pobjeg'o iz vinkla :) to nije pametno da ostavljas sebi jer mozes glavu izgubiti bezveze. Moj savjet je trazi drugog audi-a ne isplati se ulagati toliko jer ce te sve to izaci pa haman da kupis drugog...
 
Član
Ma da se to uraditi, osjece se krov i prevari sa drugog....samo nadji dobrog majstora, ako je auto u dobrom stanju isplati se to uraditi!
 
i ja se bojim toga samo da nece biti stabilan...al auto je u dobrom stanju i samo je krov ostecen ostalo je uredu sve nist strasno...ovo auto je rijetko postalo skroz Audi 90 quattro 20v sa ful opremom i sve to al et sta da radim sam neznam vise.
 
Član
Hm, sta znaci sve u redu, onako po skolskom da kazem. Ima knjiga po kojoj se razmjeri i onda se zna koliko je odstupanje ako ga ima pa se vidi sta je isplativo. Mislim da komotno na osnovu ostecenja na autu imas pravo legalno da dobijes novu sasiju po osnovu toga auta i da imas sve tip top po zakonu.
Kod nas su svi pametni pa kazu samo rezi i nabaci novi dio auta. Ako ti toliko zivot vrijedi onda bujrum.
 
Član
vidio sam i gore svegami
kolega iz travnika je radio i gore od ovog, odradi ga do perfekcije;)
ako imate zivaca i novaca spasavajte sta se spasiti da
 
zajebana je to stvar u svakom slucaju kako god se okrene... ej armine to sto ti pise zena moze biti sa sela a auto samo iz njemacke hehe dobra stvar hhehe samo iz njemacke
 
Top