Prevod Engleski-Bosanski

Prevod Engleski-Bosanski

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrsim prevodenje dokumenata sa Engleskog na Bosanski i obrnuto. Garancija na prevod posto prevode svakodnevno obavljam na poslu. Radim 3 godine u ArcelorMittal Zenica (bivsa Zeljezara Zenica) kao prevodilac. Zivio i studirao u Kanadi.

Cijena prevoda je 7KM po stranici u elektronskoj formi a 8KM u tvrdoj kopiji (mada je pozeljno da je dokument u elektronskoj formi). Popust na kolicinu.

Zainteresovani zvati na 062 274 010.
Placanje preko Banke ili licno po preuzimanju prevoda.
 
GTI 16V je napisao(la):
pevodis li i strucnu literaturu npr medicinsku,veterinarsku???

do sada nisam to prevodio vecinski prevodim tehnicke stvari za fabriku ali nisam ni to nekada znao pa naucio i nismo imali u opisu prevode za pravne poslove npr. ugovore i to pa smo opet i to naucili i prevodili pa ako zelis mozes mi poslat text pa da pogledam jer sto se tice prevoda nije tesko samo sto bude tih nekih tehnickih rijeci pa mogu pogledat ako zelis...pozz
 
vazi evo ti email adresa zerocool152003@hotmail.com pa kad budes slala samo navedi za sta je da nebi otislo u smece hehe...pozzz
 
Član
sve pohvale za kolegu covjek svoj posao odradi stvarno fer i korektno i svima bih ga preporucio ja sa njim imam dobra iskustva i vrlo je dobar za saradnju tako da ga svima preporucujem.;)
 
sreto je napisao(la):
sve pohvale za kolegu covjek svoj posao odradi stvarno fer i korektno i svima bih ga preporucio ja sa njim imam dobra iskustva i vrlo je dobar za saradnju tako da ga svima preporucujem.;)

hvala druze puno :icon_biggrin:
 
zahvaljujem sreti fer kolega pravo, dog smo se oko cijene uradio prevod i pare su evo stigle danas takoder jos kad bi ovaj bingo dobio sto sam maloprije uzeo uhhh hehe :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top