Prevod auta

Prevod auta

Kec

Član
Drug je kupio auto ovdje u Bileci u jednog preprodavca prije 3 mjeseca i danas mu istekla registracija.A auto nije preveo odmah kad ga je kupio vec treba sad da prevede da bih ga registrovao.A auto se vodi na covjeku iz Gorazda,zvao ga je i on kaze da radi u Crnoj Gori i da nece u BiH za 30 dana.Pa sad njega interesuje postoji li ikakav nacin da prevede/registruje auto na sebe ili mora cekati da ovaj dodje iz CG??Hvala
 
Član
Moze. Nek napravi kupoprodajni ugovor, a nek neko za njega potpise. Naravno pocastiti covjeka koji to ovjeri svojim pecatom ;)
 
Član
Ali moguce ;)

Imao sam bas takva dva slucaja. Bez problema. Naravno pod pretpostavkom da nema neke druge muljaze.... I da je sve ostalo cisto
 

Kec

Član
Moze. Nek napravi kupoprodajni ugovor, a nek neko za njega potpise. Naravno pocastiti covjeka koji to ovjeri svojim pecatom ;)
Bravo,znaci moze tako.A sa covjekom koji to ovjerava bas sam ja u samo takvim odnosima:)A nadam se da je sve regularno sa autom.Jbg.ja ovo nikad ne bih napravio da ne prevedm odmah auto pri kupovini:meh:Hvala drug.
 
Top