Prevare, lazni turisti

Prevare, lazni turisti

Nije bas za ove teme al eto nek se nadje, nekom moze biti od pomoci.

Jucer vozim se ja sa posla kad vectra karavan poljske table sa strane stoji i lik mase kao treba pomoc. Stanem ja hajd da vidim sta je u pitanju kad lik kao jedva govori engleski natuca da je zalutao i ostao bez goriva. Ja pitam iz kojeg je pravca dosao i rece kao odozgo a tu ima benzinska 1 km daleko. Reko ja vas odvucem po gorivo kad no no nece kartice zaboravio pin a nemaju gotovine. Kad skida lik burmu i lancic kad daj sta das dok se nesnadje za dalje. I odma cim olako nako svuce kontam ja ide da zafrka reko odemo provjerimo jel to pravo u radnju kad opet no no snaci cu se ja dalje i ja produzim.

Covjek je izmedju 45 - 50 godina vectra 2000 godina pa eto pripazite ;)
 
Administrator
E sta ljudima nece pasti na pamet :lol::lol:

Koliko god ti želio nekom da pomogneš u nevolji moraš dobro razmisliti. Nikad ne znaš na kakvu budalu ćeš naići:icon_mad:
 
Član
cega sve danas ima, ne smijes se usuditi ni da stanes nekome kad je tako pored ceste, da vidis treba li sta pomoci. nikad ne znas sta te moze docekati, pogotovo u nekoj zabiti gdje nikog u okolini nema...
 
Član
98 ili 99 imao sam takvo presretanje kod drežnice, a razlika je u tome dok je mene zapričavala gospođa sa prstenom veličine djećije šake 2 lika su pokušala da se privuku otpozadi. Valjda nisu čuli za ŠPIGLO.
 
Član
ja se nezaustavljam nikome osim ako taj netko ne drzi vidno ozlijeđeno dijete u rukama i slicno....a ovi saneri kraj ceste folovi golovi pukla guma a razervne nema.... prođem pored njih kao pored drveta.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ja se nezaustavljam nikome osim ako taj netko ne drzi vidno ozlijeđeno dijete u rukama i slicno....a ovi saneri kraj ceste folovi golovi pukla guma a razervne nema.... prođem pored njih kao pored drveta.
Ništa nije kako izgleda.
Tip je krenuo za sloveniju i uz put auto u kanalu, a lik krvavog nosa se drži za ruku. Prijatelju možeš me odvesti do ambulante tu u selu.
Naravno.
Nakon što je prebacio povrijeđenog nastavio put za sloveniju. Na granici ga zaustave.
Prijavljeno da je pomogao osobi koja je imala udes sa ukradenim autom da se udalji sa mjesta nesreće.
 
Top