Preticao u tunelu pa udario u teretno vozilo i poginuo

Preticao u tunelu pa udario u teretno vozilo i poginuo

MTR

Član
Preticao u tunelu pa udario u teretno vozilo i poginuo

Identitet poginulog lica još nije utvrđen, jer je u toku izvlačenje iz automobila
Jedna osoba je poginula u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas na magistralnom putu M-17, u tunelu Jelašje kod Jablanice, potvrđeno je Srni u Policijskoj upravi Konjic.

Identitet poginulog lica još nije utvrđen, jer je u toku izvlačenje iz automobila, ali se pretpostavlja da je riječ o osobi sa područja Jablanice.

Prema prvim informacijama sa terena, poginuli je upravljajući vozilom marke "golf dva" udario u teretno vozilo u tunelu, nakon čega je podletio pod cisternu.

U policiji je potvrđeno da su očevici nesreće rekli da je nastradali išao iz pravca Jablanice prema Konjicu. Prema njihovim riječima, on je preticao cisterne u tunelu, kada je iz suprotnog pravca naišao kamion. Tom prilikom došlo je do direktnog sudara između ta dvba vozila, nakon čega se "golf" odbio i podletio pod cisternu koju je preticao.

Nesreća se dogodila oko 15.00 časova.

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/crna-hronika/41976-preticao-u-tunelu-pa-udario-u-teretno-vozilo-i-poginuo.html
 
Et i sta sad reci . . .jest izgubljen ziv, ali sto kazu, sam pao sam se ubio, koji ga je vrag tjero u tunelu da pretice, ne znam ni sam, nisam mogao ni zamislit da ima ljudi da su na to spremni . . . :icon_confused:
 
Član
sreca da nije, inace je moglo biti gore, ubiti tako bilo koga od nas....
to je samoubistvo
rip
 
jbt svaki dan vozim na toj relaciji... i nikad mi nije palo na pamet preteci nekoga prije Lendave na ulazu u Jablanicu iz pravca Konjica... jer se na toj dionici jako brzo vozi s obzirom na preglednost... mogao se naci bilo ko od nas iz suprotnog smjera, koji idiotizam... R.I.P.
 
Član
I sad bi mi ovakve trebali zalit i pisat R.I.P:icon_question:
Sam sebe je ubio, i opet hvala Bogu pa niko osim njega nije strado :icon_rolleyes:
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
R.I.pieces :D
drugi puta ce pametnije :D

Mozda ces i ti nekad pametniji postat ;)



R.I.P :icon_cry:

:icon_eek: :icon_eek: a sta da si ti, il bilo tko drugi, neka porodica isla i tako se idiot zabije u tebe, ti ni kriv ni duzan, skrenut u tunelu ne mozes, samo se direktno zabit... tko jos normalan pretice u tunelu :icon_eek:
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
R.I.pieces :D
drugi puta ce pametnije :D

Mozda ces i ti nekad pametniji postat ;)



R.I.P :icon_cry:
kad ubije sretnu porodicu od 5 članova,tata mama i troje djece,isli sa golfom 1 na vikend u mostar,da djeca prvi put vide mostar,i vracali se u sarajevo npr i pobije ih glupan,kretenčina,majmun najveci...
I DA DRUGI PUTA CE ON PAMETNIJE!

a ti se opameti i ocekuj takvog istog da ti naidje u susret,a nema kamiona,samo vas dvojica i tunel,uski,bez rasvjete...
 
Početnik
R.I.P. al je majmun tezi,ovakvih mi nije zao nimalo,i ja sam par puta u tunelu se zezo ali to je bilo prije nekih godinu zadnji put i nikad vise,,ovakvima i treba ovako da podlete pod nesto veliko i jako i da ostalima nista nebude
 
Top