Presvlachenje u kozu !

Presvlachenje u kozu !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znam za momka u Visokom sto se bavi tim presvlacenjem , ali zanima me da li se neko u Sarajevu bavi tim , znachi tapacirunzi , nebo , sjedishta , volan itd

:icon_biggrin:
 
Početnik
Rade u asei samo sjedista,ja cu kod njih raditi[/i]...esmer iz visokog radi i tapacirunge, to sam mislio kod njega, 200KM za 4 tapacirunga, eko koza...dalje ne znam..
 
Član
Oggy je napisao(la):
Rade u asei samo sjedista,ja cu kod njih raditi[/i]...esmer iz visokog radi i tapacirunge, to sam mislio kod njega, 200KM za 4 tapacirunga, eko koza...dalje ne znam..

Znam i ja za Esmera i za njega sam cuo sve pozitivno ali da pokusham da nadjem u Sarajevu a kod Esmera dolazim u svakom sluchaju za neshto drugo :cool:
 

IGY

Član
ajd ne neko sibne neki broj od toga u visokom, imam osjecaj da ce mi zatrebati
 
Član
Hvala i ja sam se raspitivo za to ja nebih siceve presvlacio znaci taj esmer radi i tapacirunge za to mi treba a po vasim pohvalama covjek radi 1 liga! Ako neko slucajno zna za nekog DOBROG iz mo neka stavi ime ili sl... Hvala!
 
Putovanja.ba
Administrator
cnic_gsi je napisao(la):
Hvala i ja sam se raspitivo za to ja nebih siceve presvlacio znaci taj esmer radi i tapacirunge za to mi treba a po vasim pohvalama covjek radi 1 liga! Ako neko slucajno zna za nekog DOBROG iz mo neka stavi ime ili sl... Hvala!

Mislim da Samir u Mostaru radi, juce se registrovao na forum.
 
Član
imas u ljubuskom lika radi sve i extra radi isto meni ce kockicu raditi komplet unutra
uglavnom covjek se bavi restauracijom unutrasnjosti kompletne za fine novce
meni pita 700km da cijelu kockicu unutra odradi u 2 boje
 
Član
Hvala Fele vidjet cu radi li Samir! A scaner mozes li mi poblize opisat gdje se nalazi taj u ljubuskom ili br. na PM????
 
Član
nalazi se u proboju god gavranove benzinske kad podjes iz ljubuskog prema grudama a nemam broja posto sam tu blizu pa ga nemam sta zvat :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top